Marka
Rodzaj produktu
Maks. obciążalność

Drabiny stojące

Wystarczy ustawić i w górę: z odpowiednią drabiną to żaden problem. Drabiny stojące zapewniają dużą elastyczność, ponieważ można je ustawić wszędzie tam, gdzie akurat są potrzebne. Nasze modele gwarantują przy tym stabilność i bezpieczeństwo!

W kategorii Drabiny stojące oferujemy Państwu produkty następujących marek: MUNK, ZARGES, KRAUSE, Altrex, EUROKRAFTpro, Layher, Hailo, euroline, EUROKRAFTbasic, HYMER.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 56
Widok:

Bezpieczeństwo wchodzenia po drabinie stojącejIch obecność oznacza wspinaczkę: drabiny stojące od KAISER+KRAFT to stabilne pomoce zapewniające bezpieczną pracę na wysokościach. Niezależnie od tego, czy używa się ich okazjonalnie w biurze, przy regale magazynowym, czy też do budowy i montażu: w zależności od potrzeb można wybierać między wersjami z jedno- lub dwustronnym wejściem, poczynając od prostego podestu, a kończąc na drabinie z 16 stopniami.Dzięki oferowanej przez nas różnorodności tego rodzaju produktów mogą Państwo, w zależności od modelu, czerpać dodatkowe korzyści: drabiny ze stopniami na rolkach, z ergonomicznymi poręczami, zwiększają bezpieczeństwo i łatwo nimi manewrować w pozycji pionowej. Wyściełane przednie krawędzie stopni chronią kolana i piszczele podczas opierania się, co umożliwia przyjęcie bezpiecznej i wygodnej podstawy. Natomiast w przypadku prac na platformach naszych drabin podestowych ochronę zapewniają wielostronne balustrady. To prawdziwa zaleta, zwłaszcza na dużych wysokościach.Projekt? Idzie do przodu. Drabina? Stoi!Jeśli chce się wysoko sięgać, prawdziwym atutem jest stabilność – zarówno dla człowieka, jak i dla urządzenia. Ryflowane powierzchnie stopni zapewniają pracę bez ryzyka poślizgu, z kolei wykonane z tworzywa stopki drabiny zwiększają jej stabilną pozycję na podłożu. Podstawową kwestią jest jednak konstrukcja: stożkowy kształt zapobiega przechylaniu się drabiny. I choć bezpieczeństwo naszych drabin ma dużą wagę, samych drabin już to nie dotyczy: drabiny ze stopniami wykonane z aluminium lub tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym (GFK) mogą być ustawiane lub przenoszone przez jedną osobę – a przy tym ich nośność w przypadku modeli do dużych obciążeń może wynieść nawet 250 kg.Drabiny dla wszystkich – i do wszystkiegoZachęcamy do zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą drabin i rusztowań. Znajdą tu Państwo również drabiny uniwersalne, drabiny teleskopowe, drabiny dostawne – innymi słowy, każde możliwe urządzenie do bezpiecznej pracy na wysokości. A w razie dodatkowych pytań lub życzeń prosimy o kontakt z nami – czekamy na Państwa!