Projekt MIHM-VOGT

Stworzenie nowych stanowisk pracy

Projekt

Zadanie

Firma MIHM-VOGT GmbH jest uznawana za światowego lidera w dziedzinie produkcji sprzętu do laboratoriów stomatologicznych. Firma zaplanowała zmianę organizacji produkcji, aby w ten sposób lepiej wykorzystać przestrzeń w hali produkcyjnej i włączyć w nią biura, w których wykonywane są prace przygotowawcze.

Rozwiązanie

Duża wysokość hali produkcyjnej zapewniała ogromną przestrzeń. Dlatego w hali dobudowano drugi poziom, wykorzystując do tego stalowy pomost roboczy. Pod tą stalową konstrukcją znalazło się wystarczająco dużo miejsca na biura dla pracowników odpowiedzialnych za prace przygotowawcze.

Klaus Petzoldt, kierownik projektu KAISER+KRAFT

„Osiągnęliśmy zamierzone przez klienta cele. Był bardzo zadowolony ze współpracy.“

Wszystko z jednego źródła

Projekt realizowano pod dużą presją czasu. Jedną z zalet docenionych przez klienta było to, że mogliśmy zaoferować wszystko z jednego źródła. Zarówno planowanie, jak i samo wykonanie i wyposażenie biur. Cały stalowy pomost roboczy, znajdujące się na nim regały, ścianki działowe, kratowe ścianki działowe oraz wyposażenie biura – wszystko to pochodziło z KAISER+KRAFT.

Decydującym czynnikiem był moment po zakończeniu budowy stalowego pomostu i oddaniu biur w stanie surowym. Należało bowiem płynnie przejść do wyposażania biur. Meble biurowe musiały być zatem punktualnie dostarczone i zmontowane. Udało nam się dotrzymać ustalonego terminu wspólnie z naszą firmą montażową, która dostarczyła wszystkie meble z naszego magazynu i od razu je zmontowała.

Wyjątkowe wyzwanie

Posadzkarze, elektrycy, monterzy, dostawcy – koordynacja różnych działań była największym wyzwaniem i została pomyślnie wykonana ku pełnemu zadowoleniu klienta.

MIHM-VOGT wt$
MIHM-VOGT mg$

Zachęcamy do kontaktu!

Jeżeli przymierzają się Państwo do opracowania własnego projektu, prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi doświadczeni eksperci chętnie doradzą w wyborze produktów i pomogą w realizacji.

Kontakt w sprawie doradztwa, planowania i analizy potrzeb: