Projekt Electrical Oil Service

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Projekt

Zadanie

Electrical Oil Service GmbH to firma stawiająca na zrównoważony rozwój. W zakładzie w Duisburgu w dużych transformatorach przetwarza się olej odpadowy, uzyskując w ten sposób wysokiej jakości olej bazowy dla przemysłu. Aby pracownicy mogli bezpiecznie i bez ryzyka sięgać do umieszczonych wysoko zaworów transformatorów, a także przeprowadzać na platformie czyszczenie, konserwację i inspekcje, potrzebne było stabilne rozwiązanie.

Rozwiązanie

Szybkie rozpoczęcie realizacji projektu to głównie zasługa kompetentnego doradztwa i szczegółowej oferty. Dzięki bezpiecznemu pomostowi z poręczami zdołano znacznie ograniczyć zagrożenie dla pracowników wchodzących na transformatory. Ponadto punktualna dostawa i dobrze przygotowany montaż sprawiły, że kompletne rozwiązanie było gotowe dzień wcześniej niż planowano.

Electrical Oil Service wt$
Electrical Oil Service wt$

Eike Block, kierownik budowy Electrical Oil Service

„Rozwiązanie dostarczone przez KAISER+KRAFT w znacznym stopniu przyczynia się do tego, że nasi pracownicy są bezpieczni i opuszczają swoje miejsce pracy zdrowi i bez żadnych urazów.“

Projekt

Dzięki temu nowemu, kompleksowemu rozwiązaniu dla całej platformy, aspekt bezpieczeństwa pracy nie musi już być poruszany w ocenie ryzyka, jak to dotychczas miało miejsce. Pracownicy cenią sobie pomost i teraz czują się bezpiecznie w swoim miejscu pracy.

Doskonały przebieg prac nad projektem to przede wszystkim zasługa kompetentnego i osobistego doradztwa, w tym uwzględnienia indywidualnych życzeń klienta i sprostania wyzwaniom. Szczególnym uznaniem cieszyły się punktualna dostawa i montaż.

Wyjątkowe wyzwanie

W projekcie tym istotny był nie tylko aspekt bezpieczeństwa pracy oraz konieczność stworzenia kompleksowego rozwiązania; ze względu na zabudowy, istniejące ściany i ciasne przestrzenie należało zapewnić możliwość podziału wszystkich elementów instalacji na mniejsze części.

Electrical Oil Service wt$
Electrical Oil Service mg$

Zachęcamy do kontaktu!

Jeżeli przymierzają się Państwo do opracowania własnego projektu, prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi doświadczeni eksperci chętnie doradzą w wyborze produktów i pomogą w realizacji.

Kontakt w sprawie doradztwa, planowania i analizy potrzeb: