+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wyposażenie
 

Zestawy narzędzi

Do zakładów rzemieślniczych i przemysłowych, dozorców i wszelkiego rodzaju rzemieślników posiadamy wszystko, co tylko potrzebne do wykonania powierzonej im pracy: młotki, piły, śrubokręty, klucze szczękowo-oczkowe, zestawy narzędzi we wkładach piankowych Shadowboard i wiele więcej.
Znaleziono 31 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 31 artykuł/-y/ -ów

Właściwe narzędzia dla właściwego komfortu pracy

Zamówili Państwo nowy regał – wysoka jakość, solidny, o bardzo dużej nośności – teraz trzeba wszystko ładnie i szybko zmontować. Jeżeli nie korzystają Państwo w tym celu z oferowanego przez nas serwisu montażowego i zajmują się tym sami, pomocne będą odpowiednie narzędzia, dzięki którym w oka mgnieniu zmontują Państwo regał. A narzędzia są czymś, na czym nie warto oszczędzać, niezależnie od tego, czy wykorzystywane są często czy rzadko.

Profesjonaliści pracujący zakładzie i produkcji wiedzą, jak ważna w pracy jest jakość narządzi. Czy młotek, skrobak czy obcęgi – wykorzystywane są tylko te najlepsze. I to z uzasadnieniem:

narzędzia znanych marek „made in Germany'' jak Hazet czy Gedore stworzone zostały do najtrudniejszych zastosowań.

Oznacza to, że zostały wykonane z wysoką precyzją, posiadają ergonomiczne kształty, są odporne na oddziaływanie korozji i szybkie zużycie.

W przypadku dysponowania mniejszym budżetem lub zapotrzebowania na rozsądne i funkcjonalne narzędzia w niższej cenie posiadamy asortyment narzędzi Gedore red i Vigor Equipment odpowiednią dla Państwa.

Odpowiednie przechowanie narzędzi to klucz do sukcesu

Potrzebne narzędzia znajdą się szybciej pod ręką, jeśli będą przechowywane we wkładach piankowych Shadowboard: wkładki z twardej gąbki zaprowadzą porządek na stole warsztatowym lub na wózku montażowym. Oferujemy Państwu również zestawy narzędzi, dostarczane od razu we wkładach piankowych Shadowboard. Jeśli zakupili Państwo już zestawy narzędzi, oferujemy dodatkowo gwarancję późniejszego zakupu na ich poszczególne elementy.

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu duży wybór oraz możliwości łączenia: zarówno różnych zestawów jak i luźnego asortymentu do systemów płyt perforowanych.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów