Paski magnetyczne

W kategorii Paski magnetyczne oferujemy Państwu produkty następujących marek: magnetoplan, MAUL, EUROKRAFTbasic, DURABLE.

Marka
Rodzaj produktu
Istotne
Liczba artykułów: 28
Jeżeli poszukują Państwo prostych możliwości różnorodnego mocowania etykiet, części planów czy oznaczeń, to paski magnetyczne są doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Nasza oferta pasków magnetycznych jest bardzo różnorodna i obejmuje najróżniejsze ich zastosowania. Oferujemy między innymi wielometrowe taśmy magnetyczne, do indywidualnego przycinania i kilkukrotnego opisywania, etykiety dzienne i miesięczne z nadrukiem oraz samoprzylepne taśmy magnetyczne do powierzchni magnetycznych. A wszystkie w różnych długościach, szerokościach i kolorach.

Magnes magnesowi nie równy – czym się między sobą różnią?
Większość naszego asortymentu pasków magnetycznych jest magnetyczna, co oznacza, że produkty te przylegają do powierzchni zawierających żelazo. Należy przy tym pamiętać, że nie wolno ich stosować na powierzchniach magnetycznych, które mogą je rozmagnetyzować. W przypadku pasków magnetycznych do powierzchni magnetycznych sprawa ma się inaczej. Tak samo jak na białych tablicach można do nich przytwierdzać magnesy. A przy okazji białych tablic, które przydają się nie tylko do planowania w biurze lub opisywania regałów w magazynie – paski magnetyczne są przydatną, wizualną pomocą również w obszarze prezentacji i moderacji.