+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę

PROJEKTOWANIE I DORADZTWO

 

SERWIS PROJEKTOWY CAD

 

Czy ta szafa ma stanąć pod ścianą czy lepiej obok okna? Czy ten regał nie jest zbyt wysoki do magazynu? A co z ustawowymi wytycznymi? Czy pamiętaliśmy o wszystkim? Nie muszą Państwo znać odpowiedzi na każde z tych pytań, wystarczy, że będą Państwo pamiętać, do kogo zwrócić się o pomoc w projektowaniu wyposażenia pomieszczeń roboczych: do bezpłatnego serwisu projektowego CAD firmy KAISER+KRAFT :

 

Telefon: 022 623 03 42 do 45
Faks: 022 623 02 99
E-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.pl

 

Od teraz mogą Państwo projektować swoje nowe pomieszczenia biurowe, socjalne i archiwa wraz z naszymi ekspertami. Profesjonalnie, z zachowaniem przejrzystości kosztów i w 3D. W oparciu o uzyskane od Państwa dane nasz doświadczony zespół ekspertów zaprojektuje i przedstawi Państwu wizualizację pomieszczeń firmowych, uwzględniając przy tym specyfikę prowadzonej działalności, w tym procesy robocze, ergonomię i wymogi przestrzenne. Projekty zostaną Państwu przedstawione również w formacie 3D, co pomoże Państwu podjąć decyzję dotyczącą wyboru projektu, a nam już na wczesnym etapie pozwoli uniknąć ewentualnych błędów. Gotowy projekt zostanie przedłożony Państwu do sprawdzenia i akceptacji. Dopiero wówczas przedstawimy Państwu szczegółową ofertę, a po zatwierdzeniu rozpoczniemy dostawę zamówionych artykułów i montaż nowego stanowiska pracy.


 

ROZWIĄZANIA KONSTRUKCYJNE XXL + SERWIS PROJEKTOWY

 

Biura halowe, pomieszczenia socjalne, kraty ochronne do maszyn? Mogą Państwo mieć to wszystko! A ponadto stalowe pomosty robocze, urządzenia dźwigowe, systemy ścianek działowych lub instalacje szlabanowe.

 

Jakkolwiek zechcą Państwo wykorzystać dostępną powierzchnię, zaprojektujemy dla Państwa odpowiednie pomieszczenie:

 

Nasze rozwiązania konstrukcyjne są zawsze tworzone na miarę, z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów systemowych, i opierają się na inteligentnej strukturze. Spełniamy przy tym Państwa wymagania odnośnie do budowania w sposób ekonomiczny, który zapewnia jednocześnie wysoką jakość i trwałość. A ponieważ pomieszczenia te są również elementem architektury, systemy zabudowy KAISER+KRAFT tworzone są wspólnie przez projektantów i zleceniodawców, czyli przy Państwa udziale i również u Państwa na miejscu.    

 

Również w przypadku projektów XXL podejmujemy się oczywiście całościowej realizacji − od zamówienia, przez projektowanie i organizację aż po dostawę towarów, wykonanie projektu i odbiór. W razie jakichkolwiek pytań nasi wykwalifikowani eksperci służą Państwu radą i pomocą.

 

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KLIENTEM

 

Tylko my zapewniamy Państwu najlepsze doradztwo projektowe na miejscu, w tym również serwis projektowy CAD. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z konsultantem regionalnym.

 

Prosimy o kontakt z biurem sprzedaży w Państwa okolicy!

 

| Powrót do strony przeglądu

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów