+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Do odpowiedniego wyposażenia magazynu – pojemniki magazynowe, palety i pojemniki transportowe
Wyposażenie magazynu może być faktycznie w każdym przypadku inne, ponieważ każdy magazyn jest inny. Istnieją magazyny do standardowego handlu wysyłkowego, są również magazyny na substancje niebezpieczne oraz magazyny na ładunki o dużym obciążeniu. Wyposażenie magazynu zależy oczywiście w dużej mierze od magazynowanych w nim przedmiotów. Z tego względu nie można do niego zakupić dowolnego regału, dowolnego pojemnika z tworzywa lub dowolnie wybranej beczki. Odpowiednie wyposażenie magazynu zależy od różnych czynników. Jeżeli np. zaistnieje konieczność ustawienia na stałe pojemników magazynowych w konkretnym miejscu, ważne jest, aby w przypadku cieczy zapewnić zabezpieczenie przed wyciekami, a w przypadku substancji wrażliwych na wilgoć suche miejsce składowania. W naszym sklepie internetowym oferujemy odpowiednie systemy dla takich oraz wielu innych wymagań specjalnych. Wyposażenie magazynu składające się z dobrze dobranych palet oraz ram nasadzanych skutkuje tym, że dział logistyki nie ma problemów z chwytaniem i przenoszeniem ładunków. Palety na płozach, przemysłowe palety do ustawiania w stos oraz palety wielokrotnego użytku z drewna zapewnią szybki czas realizacji załadunku i rozładunku w każdym magazynie.
Wyposażenie magazynu z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa
Wyposażenie magazynu może być niestandardowe. Duże pojemniki z tworzywa, pojemniki magazynowe i palety znajdują się w prawie każdym magazynie, a w sklepie internetowym są dostępne we wszystkich możliwych rozmiarach. Aby zapewnić prawidłowe przechowywanie i pakowanie towarów magazynowych, są dostępne różnego rodzaju materiały specjalne. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z wyposażeniem magazynu w skrzynki transportowe, wanny wychwytowe lub magazynki: wszelkie pojemniki i palety są dostępne w wersji z HDPE, LDPE lub innych materiałów oraz szerokiej gamie kolorów. Poprzez odpowiedni dobór kolorystyki można wyposażyć logistykę magazynową w spójny system i nadać rozmieszczeniu towarów klarowny porządek i przejrzystą strukturę. Dostępne są również pojemniki w wersji przezroczystej lub z przezroczystą pokrywą, dzięki którym można w klarowny sposób wyposażyć cały magazyn. Dzięki temu można sprawdzić zawartość pojemnika bez konieczności jego otwierania. Pojemniki magazynowe, które można układać w stos, oszczędzają miejsce i umożliwiają przenoszenie za pomocą wózka widłowego lub innym urządzeniem transportowym. Beczki, zbiorniki i kontenery na odpady na podstawie jezdnej lub z zamocowanymi rolkami w równie łatwy sposób umożliwiają magazynowanie mobilne.

Pojemniki magazynowe i palety

Wyposażenie magazynu często wymaga bardzo szczegółowej pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo pasujące produkty do magazynu! Palety, pojemniki, pojemniki transportowe, wanny wychwytowe, magazyny i zbiorniki oraz szereg bezpiecznych i funkcjonalnych produktów uzupełniających, odznaczających się wysoką jakością wykonania.
Nasze kategorie produktów
Beczki, zbiorniki, pojemniki
Posiadamy pasujące pojemniki na gazy, drobnicę i ciecze: zbiorniki, pojemniki i ...
Duże pojemniki do ustawiania w stos
Pojemniki kratowe i pojemnik do ustawiania w stos zapewnią większą ilość miejsca ...
Duże pojemniki z tworzywa
Składowanie w formacie XXL: od teraz mają Państwo możliwość praktycznego ...
Magazyny
Najlepszym rozwiązaniem dla przechowywania małych elementów, części zamiennych i ...
Palety
Palety są doskonałym rozwiązaniem dla wygodnego i szybkiego załadunku towarów. ...
Pojemniki przechylane, pojemniki silosowe
Pojemniki przechylane i pojemniki silosowe ułatwią Państwu pracę: umożliwią ...
Pojemniki transportowe
Od transportu małych elementów po transport ciężkich ładunków – z właściwym ...
Pojemniki ustawiane w stos
Praktyczne składowanie małych części i produktów: pojemniki do ustawiania w ...
Przejrzyste skrzynki magazynowe
Czy znają Państwo jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań dla składowania i ...
Wanny wychwytowe
Wanny wychwytowe zapewniają bezpieczeństwo w obsłudze cieczy grożących skażeniem ...
Porównanie produktów