+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Do beczki o wielkości
Głębokość
Materiał
Nośność
Szerokość
Wys. robocza
Wysokość
Pojemność
 

Urządzenia do czyszczenia małych elementów i części

Urządzenia do czyszczenia drobnych części są ważnym elementem wyposażenia przemysłowych zakładów produkcyjnych i nie tylko. Również warsztaty i zakłady dostawcze mają ustawowy obowiązek odpowiedniego odtłuszczania i czyszczenia elementów maszyn. A właściwe wyposażenie znajdą Państwo w naszej ofercie.
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
Oszczędny nawilżacz
blacha stalowa, kolor żółty
netto
od 256,-
JUSTRITE - Oszczędny nawilżacz
blacha stalowa, ocynkowana i lakierowana
netto
od 256,-
netto
od 732,-
Pojemnik do rozpylania
blacha stalowa, kolor żółty
netto
297,-
Pojemnik do rozpylania
stal szlachetna
netto
687,-
JUSTRITE - Pojemnik do nasączania
blacha stalowa, ocynkowana i lakierowana
netto
od 264,-
Zbiornik zanurzeniowy do czyszczenia
wys. x szer. x gł. 850x700x600 mm
netto
3.200,-
Stół do czyszczenia biologicznego
KOMPAKT, wys. robocza 950 mm
netto
8.030,-
Stół do czyszczenia biologicznego
KOMFORT, z pokrywą i panelem obsługi Soft-Touch
netto
11.320,-
Stół do czyszczenia biologicznego
DUO, z panelem obsługi Soft-Touch
netto
13.390,-
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
Urządzenia do czyszczenia drobnych części – skuteczne odtłuszczanie i czyszczenie
Urządzenia do czyszczenia drobnych części potrzebne są do czyszczenia i odtłuszczania ważnych części maszyn i obrabianych przedmiotów. W przypadku obrabianych przedmiotów producenci i dostawcy muszą zwracać uwagę na to, by spełnione zostały określone wymogi w zakresie czyszczenia części. Warsztaty, a także firmy z branży motoryzacyjnej, budowy maszyn i innych branż przemysłowych mają obowiązek przestrzegać podczas czyszczenia drobnych części ogólnych wytycznych. Wobec urządzeń, maszyn i pojazdów stosuje się coraz węższe zakresy tolerancji, co z kolei prowadzi do coraz większej potrzeby zapewnienia czystości, ponieważ nawet najmniejsze zanieczyszczenia mogą przyczyniać się do przestojów. Firmy, w których istnieją stanowiska pracy przy substancjach szkodliwych, muszą w szczególny sposób zwracać uwagę na optymalną obsługę substancji niebezpiecznych i na najwyższy poziom czystości, tak aby zagwarantować bezpieczeństwo pracowników i ochronę środowiska. Urządzenia do czyszczenia drobnych części to zatem ważne przybory do stosowania w sektorze przemysłowym. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo urządzenia do czyszczenia odpowiadające różnorodnym potrzebom w zakresie odtłuszczania i czyszczenia części.

Optymalne czyszczenie dzięki wysokiej jakości urządzeniom do czyszczenia drobnych części
W naszym sklepie internetowym oferujemy odpowiednie urządzenia do czyszczenia drobnych części, mające zastosowanie w wielu obszarach przetwórstwa przemysłowego. W zależności od potrzeb właściwym wyborem będą wanny wychwytowe, oszczędne nawilżacze (np. ten oszczędny nawilżacz z wbudowaną blokadą zapłonu) lub stoły do czyszczenia. Czyszczenie drobnych części wymaga często użycia specjalnych pędzli z przyłączem węża, które wedle potrzeb mają drobną lub grubą szczecinę. Co się tyczy oszczędnego i bezpiecznego zwilżania ścierek i papieru do czyszczenia rozpuszczalnikami, dobrym rozwiązaniem są praktyczne oszczędne nawilżacze lub pojemniki do nasączania. Oferta profesjonalnych urządzeń do czyszczenia drobnych części obejmuje oszczędzające miejsce ruchome urządzenia czyszczące lub dużych rozmiarów urządzenia stojące. Z uwagi na dużą nośność i wytrzymałość mechaniczną stojących urządzeń do czyszczenia można ich używać do profesjonalnego czyszczenia i odtłuszczania również bardzo dużych części. Ruchome urządzenia do czyszczenia drobnych części są przesuwane na zasadzie taczki do transportu worków, co zapewnia ich elastyczne stosowanie. Dzięki temu proces czyszczenia części można w sposób optymalny włączyć do bieżącej pracy i przeprowadzać go na miejscu bez potrzeby pokonywania długich dystansów. Urządzenia do czyszczenia drobnych części zrobione z odpornej stali szlachetnej zapewniają dużą wytrzymałość na agresywne rozpuszczalniki. Ekonomicznym i ekologicznym wariantem takich urządzeń są stoły do czyszczenia biologicznego. Dzięki ergonomicznej konstrukcji są one wygodne w użyciu i zapewniają optymalne czyszczenie przy ogromnych oszczędnościach energii.
Porównanie produktów