+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Kształt
Lustro drogowe
Maks. odstęp obserwacyjny
Materiał
Miejsce zastosowania
Min. odstęp obserwacyjny
Szerokość
Średnica
Wysokość
 

Lustra drogowe i kontrolne

Lustereczko, powiedz przecie … dzisiaj nikt już nie pyta o to, kto jest najpiękniejszy, lecz kto jest tym właściwym. Lustra drogowe, ustawione w odpowiednich miejscach to gwarancja porządku i bezpieczeństwa: na terenie zakładu, w hali produkcyjnej, na drogach wewnętrznych, przy wjazdach i w przejściach podziemnych.
Znaleziono 21 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 4.010,-
netto
od 1.010,-
netto
od 1.120,-
Lustro drogowe ze szkła akrylowego
rama z polistyrolu, prostokątna
netto
od 1.180,-
EUROKRAFT - Lustro szerokokątne
do zamontowania wewnątrz i na zewnątrz budynku, 180°
netto
od 1.660,-
Lustro panoramiczne
kąt widzenia 90°
netto
od 199,-
Lustro panoramiczne
kąt widzenia 180°
netto
od 402,-
Lustro panoramiczne
kąt widzenia 360°
netto
od 585,-
netto
355,-
EUROKRAFT - Lustro do obserwacji
z trwałego szkła akrylowego
netto
514,-
Lustro drogowe
lustro z sekurit, ramka z tworzywa, czerwony odblaskowy
netto
od 1.270,-
Lustro drogowe
z chromo-niklowej stali, nierdzewnej
netto
od 1.870,-
Lustro drogowe ze szkła sekurit
bez ramy, z krawędzią odblaskową w kolorze biało-czerwonym
netto
od 1.050,-
Lustro kontrolne
rama z oznaczeniem ostrzegawczym w kolorze żółto-czarnym
netto
od 972,-
Lustro drogowe ze szkła akrylowego
rama z polistyrolu, okrągła
netto
od 1.250,-
netto
od 1.020,-
Lustro drogowe w formacie XXL
ze szkła akrylowego, szer. x wys. 1200 x 1000 mm
netto
4.280,-
Znaleziono 21 artykuł/-y/ -ów
Lustra drogowe – bezpieczeństwo, kontrola, obserwacja
Lustro drogowe, umieszczone w odpowiednim miejscu na terenie zakładu pozwoli na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa oraz zachowanie kontroli. Nieprzejrzyste skrzyżowania to niekontrolowane źródło zagrożeń, zaś lustro drogowe umożliwi kontrolę nad nimi i odpowiednią ich eliminację. Zastosowanie zwykłego uniwersalnego lustra i odpowiednich zapór i oznakowań pomoże w eliminacji wypadków i przykrych kosztów dodatkowych. W obszarze zewnętrznym należy równie pieczołowicie zabezpieczyć bramy garażowe i wjazdy do hal fabrycznych oraz zjazdy, skrzyżowania i ścieżki rowerowe. KAISER+KRAFT oferuje lustra drogowe o zróżnicowanej wielkości i elastycznej regulacji kąta nachylenia. Od luster panoramicznych przez lustra produkcyjne aż po panoramiczne – w naszej ofercie znajdą Państwo pasujący produkt. Optymalne zastosowanie luster drogowych zapewniają lustra z czerwono-białym lakierowaniem sygnalizacyjnym na ramie. Lustra, przystosowane do użytku na zewnątrz, charakteryzują się nieparującą i nie zamarzającą powierzchnią oraz zostały przetestowane pod kątem wytrzymałości na obciążenie wiatrem. W ten sposób spełniają wymogi bezpieczeństwa również przy kiepskiej aurze. Lustra są pomocne nie tylko dla kierowców, odpowiednie lustra panoramiczne pozwalają na lepszą kontrolę obszarów przeznaczonych dla pracowników oraz powierzchni sprzedażowych. Często stanowią ulepszenie kontroli w obszarze pomieszczeń dla gości i przejść w garażach podziemnych. Zakres regulacji luster panoramicznych wynosi od 180 do 360 stopni. Lustra uniwersalne i powiększające nadają się do kontroli jakości i kontroli przebiegu procesów produkcyjnych. Funkcja lupy umożliwia dokładną i szczegółową ocenę przedmiotów.

Lustra drogowe ze zróżnicowaną technologią montażu
Poszczególne lustra drogowe posiadają możliwość montażu śrubowego lub mogą być stosowane jako lustra magnetyczne. Daje to elastyczną możliwość montażu dla różnych powierzchni instalacyjnych. Dzięki możliwości wyboru między szkłem akrylowym a innymi wariantami szkła, lustra można dopasować do panujących warunków. Prawidłowy montaż luster do obserwacji ułatwia kontrolę nieprzejrzystych, małych, dużych i wąskich obszarów. KAISER+KRAFT zna zróżnicowane wymogi przedsiębiorstw i oferuje zindywidualizowane rozwiązania w tym zakresie.
Porównanie produktów