+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Głęb. siedziska
Głębokość
Kolor
Kolor powierzchni siedziska i oparcia
Kolor siedziska
Materiał powierzchni siedziska i oparcia
Materiał siedziska
Wersja podłokietników
Wys. siedziska
Wys. stołu
Wysokość
 

Ławki parkowe i stoły ogrodowe

Jeśli nie mają Państwo już siły stać, oferujemy wygodne ławki parkowe i stoły, dzięki którym spędzą Państwo przyjemną przerwę obiadową, będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z kolegami i koleżankami a przy okazji zażyją odrobiny słońca – wszystko to w wyjątkowo komfortowych warunkach. W naszej ofercie znajdują się również produkty przeznaczone do ustawienia na zewnątrz budynków.
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 659,-
Ławka
dł. 1700 mm, ciężar: 48 kg
Cena na zapytanie
OKAZJA
Zestaw do siedzenia
stół i 2 ławki
netto
1.750,- zł
1.090,-
Ławka
dł. 2000 mm, ciężar: 52 kg
Cena na zapytanie
OKAZJA
netto
415,- zł
od 349,-
Ławka
dł. 2000 mm, ciężar: 64 kg
Cena na zapytanie
Ławka
dł. 1700 mm, ciężar: 56 kg
Cena na zapytanie
netto
od 2.490,-
Nowość
Zestaw do siedzenia
z 4 ławkami i stołem
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Seria mebli na zewnątrz Viking
stół, dł. x szer. x wys. 2200 x 900 x 770 mm
Cena na zapytanie
Nowość
Zestaw do siedzenia
stół z uchwytem na parasol przeciwsłoneczny i 2 ławkami
Cena na zapytanie
Ławka parkowa, masywny szkielet z żeliwa
powierzchnia siedziska i oparcia z drewna świerkowego
netto
od 1.350,-
Ławka z rurek
o wyglądzie szarego żeliwa
netto
1.590,-
netto
od 2.290,-
Ławka z nakładką drewnianą
dł. 900 mm na 2 miejsca
netto
1.020,-
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
Ławki parkowe i stoły do siedzenia na zewnątrz
Ławki i stoły, udostępniane Państwa pracownikom, aby mogli spędzić przyjemną przerwę na zewnątrz. Jest to szczególnie ważne dla zapewnienia wydajnej pracy i dobrej koncentracji o poranku i w południe. Atrakcyjnie wyglądające ławki i stoły są centralnym elementem wyposażenia palarni i innych pomieszczeń socjalnych, przeznaczonych dla Państwa pracowników. Tutaj obok odpowiedniego komfortu siedzenia istotną kwestią jest również wzornictwo. Ławeczka parkowa na szkielecie z żeliwa, z drewnianymi nakładkami, sprawia przyjemne wrażenie nie tylko w parku. Ławki z tworzywa, z dodatkowym stolikiem, zachęcają do pogawędek w słońcu podczas przerwy obiadowej. W zależności od miejsca ustawienia (wewnątrz lub na zewnątrz budynku) oraz klimatu, równie sprawdzonym rozwiązaniem dla tego typu instalacji mogą być konstrukcje kratowe ze stali jak i wersje z litego drewna. Szczególną popularnością cieszą się ławki i stoliki z drewna. Czy z laserowanego drewna sosnowego, piniowego, czy z meranti – w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo ciekawy wybór ławek i stołów, wykonanych z różnych gatunków drewna. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu drewna można je bez namysłu ustawić na zewnątrz budynku. Małe, łatwo rozkładane i składane ławki są ciekawym rozwiązaniem np. podczas targów, gdzie przewidziana jest powierzchnia do różnorakiego użytku.

Ławki z metalu i stoły z aluminium
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również stoły z aluminium oraz pasujące do nich ławki z metalu. Metalowe ławki i stoły posiadają urok dyskretnej elegancji. Z tego względu zaleca się wybranie zestawów do siedzenia, współgrających z wizerunkiem firmy. Dotyczy to wyposażenia instalacji publicznych, ciągów ulicznych i deptaków, do których tego typu ławki i stoły jak najbardziej się nadają. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów o szlachetnym wzornictwie, sprawdzonych pod kątem uniwersalnego zastosowania i charakteryzujących się wytrzymałością. W naszej ofercie znajdą Państwo ławki i stoły przeznaczone do użytku na zewnątrz budynku, dzięki którym stworzą Państwo idylliczne miejsce na spędzenie przerwy przez Państwa pracowników i gości.
Porównanie produktów