+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Długość
Wysokość
 

Platformy robocze, kosze do wózków widłowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozwiązaniem do pracy na wysokości w magazynie i warsztacie. Nasze platformy robocze to wygodna i bezpieczna praca w nawet najwyżej położonych miejscach.
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 4.260,-
netto
od 5.210,-
EUROKRAFT - Pomost roboczy
wersja niemiecka, wersja wąska
netto
od 4.580,-
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
Platformy robocze
W przypadku platform roboczych mowa jest o urządzeniach podnośnych i podnośnikach, które służą pracownikom jako platformy do wykonywania napraw i prac konserwacyjnych oraz jako miejsca składowania materiałów. W przeciwieństwie do wózków i stołów podnośnych nie mają one własnego napędu służącego do poziomowania. Można ich używać jako alternatywy dla rusztowania, lecz w przeciwieństwie do niego są ruchome. Platformy robocze wyposażone są u dołu w rolki z ustalaczem, dzięki czemu można je szybko i łatwo przestawiać. Istnieją cztery główne grupy platform roboczych: platformy robocze na ciężarówkach, platformy robocze na przyczepach, samojezdne platformy robocze i nożycowe platformy robocze. Samojezdne platformy robocze mają napęd elektryczny, napęd silnikiem diesla lub są na baterie. Dostępne są również jako elementy dodatkowe do innych maszyn, takich jak stertowniki lub sztaplarki teleskopowe.

Profesjonalne platformy robocze do użytku w fabryce
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne profesjonalne platformy robocze również marki własnej EUROKRAFT. Platformy te pokryte są wysokiej jakości lakierowaniem proszkowym i wyposażone w kieszenie najazdowe, dzięki którym mogą być podnoszone przez wózek widłowy. Ponadto modele z naszej oferty mają poręcze zabezpieczające, są ryglowane bolcami w celu zabezpieczenia przed zsunięciem się oraz mają powierzchnię antypoślizgową. Nasze dopracowane platformy robocze umożliwiają bezpieczną i wygodną pracę na wysokościach i mogą być szybko i bez większego wysiłku przymocowane do wózka widłowego. Blokada bezpieczeństwa zapobiega natomiast przypadkowemu otwarciu drzwi. Niektóre modele są również wyposażone w praktyczne półki na narzędzia. Na zapytanie możliwe jest również dostarczenie wersji wąskich lub dostosowanych do przenoszenia dźwigiem, a także wersji dostosowanych do wymogów obowiązujących w danym kraju. Przykładowo dostępne są wersje brytyjskie i austriackie. W ofercie KAISER+KRAFT znajdują się również składane platformy robocze.
Porównanie produktów