+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Liczba pięter
Materiał
Pojemność beczki
Rodzaj regału
Szerokość
Właściwości
Wys. regału
Wysokość
Znak kontrolny
 

Regały na towary specjalne

Zwykłe regały to nie miejsce na opony, beczki i małe beczki. Tu potrzebny jest regał na artykuły specjalne! Znajdą go Państwo w naszej ofercie. Regał wannowy, regał na opony, regał na beczki, regał na małe beczki – nasze specjalne regały to doskonałe miejsce do przechowywania specjalnych produktów.
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
Regał na beczki i małe beczki
szer. x głęb. x wys. 910 x 790 x 780 mm
netto
od 1.280,-
netto
od 428,-
netto
od 1.100,-
Regał na beczki i małe beczki
szer. x głęb. x wys. 1310 x 800 x 780 mm
netto
od 1.490,-
netto
od 2.590,-
CEMO - Regał na beczki i małe beczki
z wanną wychwytową z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym na 65 l
netto
od 1.510,-
Regał na opony
wys. regału 2000 mm
netto
od 399,-
Regał na opony
wys. regału 2500 mm
netto
od 557,-
Regał na opony
wys. regału 3000 mm
netto
od 667,-
Regał wannowy
wys. regału 2000 mm, szer. wanny 1000 mm
netto
od 1.680,-
Regał wannowy
wys. regału 2500 mm, szer. wanny 1300 mm
netto
od 2.170,-
CEMO - Regał na beczki i małe beczki
z wanną wychwytową z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym na 150 l
netto
od 2.440,-
Regał wannowy
wys. regału 2000 mm, szer. wanny 1300 mm
netto
od 1.870,-
Regał wannowy
wys. regału 2500 mm, szer. wanny 1000 mm
netto
od 2.050,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
Regały na towary specjalne
W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć regały na towary specjalne. A ponieważ to, co do siebie nie pasuje, nie może dobrze funkcjonować, podczas wyboru regału na towary specjalne główny nacisk należy położyć na funkcjonalność i praktyczność. Bezpieczeństwo i porządek to podstawowe wymogi, jakie musi spełniać profesjonalny system regałów. Standardowe regały nie zawsze nadają się jednak do składowania specjalnych towarów, takich jak opony czy beczki. Dlatego też często potrzeba specjalnie dostosowanych rozwiązań. Regały na opony muszą z jednej strony charakteryzować się dużą nośnością, stabilnością i wytrzymałością, a z drugiej strony powinny być łatwe w dostosowaniu do warunków w danym pomieszczeniu. Szybki montaż to w tym wypadku oszczędność czasu i pieniędzy. Co się tyczy składowania cieczy, konieczna jest możliwość zapobiegania rozprzestrzenianiu się wyciekającej substancji dzięki spawanym półkom wannowym. Regały wannowe spełniają ten wymóg, a ponadto zapobiegają spadaniu drobnych elementów. Największą nośność mają regały na beczki, których transport ułatwiają wbudowane kieszenie najazdowe.

Funkcjonalność gwarantem bezpieczeństwa
Odpowiedni regał dla każdego specjalnego produktu: w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogatą ofertę. Fachowe składowanie opon umożliwiają odporne na duże obciążenia i dostępne w różnych rozmiarach regały na opony. Łatwy montaż wtykowy pozwala na szybką i elastyczną instalację tych regałów, a ocynkowane elementy konstrukcyjne zapewniają trwałość i stabilność. Jeśli konieczne jest składowanie wielu drobnych elementów i zbiorników z cieczami, należy sięgnąć po regały wannowe o dużej nośności, które dodatkowo zapobiegają wyciekowi cieczy na podłoże. W wydajnych, ocynkowanych ogniowo regałach na beczki można składować 2 beczki o poj. 200 l. Regały te można również ustawiać w stos złożony z maks. trzech elementów. Najwyższe bezpieczeństwo zapewniają w tym wypadku dostosowane wanny wychwytowe. Zachęcamy Państwa do zabezpieczenia swoich produktów i magazynów, do zapewnienia profesjonalnego ładu i skorzystania podczas zakupu regałów na towary specjalne z bogatej oferty serwisowej KAISER+KRAFT.
Porównanie produktów