+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Materiał
 

Chwytaki do odpadów, szczypce do odpadów

Szczypce do zbierania i urządzenia zbierające pomogą rozprawić się z odpadami. Chwytaki i nabijaki pozwolą na ich zbieranie bez konieczności pochylania się, dotykania śmieci i wdychania przykrych zapachów.
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
146,-
Chwytak do śmieci
chwytak krótki, w tworzywie
netto
369,-
Chwytak do śmieci
chwytak, w tworzywie
netto
od 295,-
Chwytak do śmieci
chwytak z krawędziami ze stali
netto
od 360,-
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
Chwytaki i szczypce do odpadów dla czystszego otoczenia
Chwytaki i szczypce do odpadów są ważnym narzędziem pracy służb porządkujących. Pomagają utrzymać otoczenie w czystości tak, abyśmy mogli rozkoszować się pięknem miejskich terenów zielonych i czystymi placami przed publicznymi budynkami i firmami. Szczypce i chwytaki do odpadów są idealną pomocą, konieczną do higienicznego usuwania odpadów. Porozrzucane resztki są pewnie zbierane z podłoża, bez konieczności pochylania się, co dodatkowo ogranicza bezpośredni kontakt pracowników z odpadami. W ten sposób szczypce do odpadów zdecydowanie zwiększają komfort pracy. Przy częstym stosowaniu chwytaki do odpadów pozwalają chronić plecy i odciążyć zatrudniony przez Państwa personel. Narzędzia te gwarantują szybkie sprzątanie terenu zakładu, co pozwala na szybsze oddelegowanie personelu do innych zadań. W naszej ofercie narzędzi roboczych posiadamy zarówno modele z chwytakiem jak i modele ze szpikulcem, przeznaczonym do nabijania odpadów. Chwytaki do odpadów dostępne są w wersji z tworzywa lub z metalu. Odpowiednio ostre krawędzie ze stali umożliwiają zdrapywanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Metalowy szpikulec umożliwia szybkie usuwanie śmieci i odpadów, w szczególności z murawy. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości szczypiec do odpadów. Chwytaki do odpadów mniejsze niż 500 mm doskonale nadają się np. do opróżniania śmietników i koszy na papier.

Jak wybrać szczypce do odpadów pasujące do pojemników na odpady?
Wybór chwytaka do odpadów pasującego do danego pojemnika na odpady umożliwia w dużym stopniu optymalizację procesów roboczych. Dobrym przykładem są mobilne kubły na odpady w różnych rozmiarach lub pojemniki na surowce wtórne, które umożliwiają segregację odpadów już podczas ich zbierania. W przypadku konieczności dłuższego składowania odpadów dobrym rozwiązaniem są zamykane kontenery na śmieci. Przy wyborze odpowiedniej wersji pojemnika na odpady należy pamiętać o jego wysokości napełnienia. Zbyt wysoko położony otwór może przeszkadzać w równej mierze jak zbyt niski pojemnik. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo optymalne wyposażenie do wysokiej jakości chwytaków i szczypiec do odpadów, do kubłów na odpady jak i worków na odpady. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo nasz pełen asortyment.
Porównanie produktów