+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Właściwości materiału
Właściwości
Szerokość
Pojemność
Materiał
Długość
 

Pojemniki ustawiane w stos

Praktyczne składowanie małych części i produktów: pojemniki do ustawiania w stos. Optymalnie nadają się do transportu i wysyłki, dostępne w różnych rozmiarach i wielu kolorach, z pokrywą i bez. Pojemniki do ustawiania w stos są ergonomicznym rozwiązaniem dla utrzymania porządku i przejrzystości.
Znaleziono 342 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 342 artykuł/-y/ -ów

Pojemniki do ustawiania w stos: oszczędność miejsca podczas przechowywania

Jeśli brakuje już miejsca wszerz, dlaczego nie wykorzystać przestrzeni magazynowej w górę. Z naszymi pojemnikami magazynowymi Państwa pracownicy w okamgnieniu staną się specjalistami w ustawianiu stosów. Towary, narzędzia lub wyposażenie dodatkowe, ciężkie lub lekkie: u nas znajdą Państwo pojemniki odpowiednie do każdego rodzaju zawartości.

Łatwe ustawianie stosów – z naszymi uniwersalnymi pojemnikami do ustawiania w stos

W KAISER+KRAFT oferujemy pojemniki do ustawiania w stos w różnych rozmiarach i wersjach: z pokrywą lub bez, z pełnymi lub perforowanymi ściankami, w postaci kosza, skrzynki lub pojemnika do dużych obciążeń. Do przemysłu spożywczego nadają się warianty dopuszczone do kontaktu z żywnością, a stalowe pojemniki zapewniają dużą nośność.

Co łączy nasze pojemniki do ustawiania w stos? Między innymi ich elastyczność i solidność. Standaryzowane rozmiary ułatwiają optymalne wykorzystanie miejsca dostępnego na podłożu i na paletach. Jeśli zdecydują się Państwo na paletę, wówczas wystarczy jedynie stertownik lub wózek podnośny, aby przenieść cały stos z jednego miejsca na drugie.

Pojemniki do ustawiania w stos: by nie stracić orientacji

Aby Państwa pracownicy nie stracili orientacji w magazynie, ustawianie w stos wymaga określonego porządku. Dlatego też w KAISER+KRAFT znajdą Państwo pojemniki do ustawiania w stos w różnych kolorach, wkładane skrzynki, opisy i etykiety, a także inne przydatne wyposażenie dodatkowe. Pokrycia ochronne i pokrywy chronią zawartość przed kurzem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami.

Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości, czy właściwym wyborem będzie uniwersalny pojemnik z tworzywa, pojemnik z blachy stalowej czy pojemnik składany, chętnie służymy pomocą w kwestii ustawiania w stos oraz we wszelkich pozostałych zagadnieniach dotyczących wyposażenia fabryki i magazynu.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów