Marka
Rodzaj produktu
Szerokość [mm]
40
40
700
700
-

Torebki foliowe

Woreczek pomieści zarówno małe elementy jak śrubki, delikatne elementy urządzeń oraz ważne dokumenty. Wodoodporny, chroni przed kurzem i wstrząsami. Nie pozostawiajmy nic przypadkowi, odpowiednio zabezpieczając każdy element wysyłki!

W kategorii Torebki foliowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTbasic.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 14
Widok:

Torebki foliowe – Bezpiecznie pakowanie i bezpieczny transport drobnych elementówKto ma czas lub nerwy, aby szukać w przesyłce małych części lub akcesoriów? A kogo stać na ciągłą obsługę zwrotów z powodu zniszczonych kartonów lub komponentów? Doskonałym i prostym rozwiązaniem w obu tych sytuacjach są różne wersje torebek foliowych.
Które torebki foliowe będą najlepszym wyborem?Torebkę foliową wybiera się przede wszystkim zależnie od objętości zawartości, a także po uwzględnieniu celu opakowania oraz wrażliwości towaru. Worki płaskie bez określonego zamknięcia mogą być stosowane w najbardziej uniwersalny sposób – na małe śrubki stanowiące wyposażenie dodatkowe do mebli, na dokumenty dostawy itp.Elementom wrażliwym, takim jak płyty główne, należy zapewnić odpowiednie wyściełanie i dlatego najlepiej umieszczać je w woreczkach z folii bąbelkowej. W tym przypadku ważne jest, aby dość ciasno umieścić element w woreczku oraz by folia była antystatyczna.Z kolei jeśli chcą Państwo przechowywać w magazynie w otwartych pojemnikach magazynowych określoną ilość konkretnych małych części do montażu, jako materiał do pakowania warto stosować woreczki strunowe, które można wielokrotnie otwierać i zamykać.
W jaki sposób grubość folii charakteryzuje torebkę foliową?Podobnie jak wybór kartonów zależy od wagi i konstrukcji zawartości, podawana w mikrometrach grubość folii wskazuje, jak ciężka może być zawartość, która nie spowoduje rozdarcia materiału. Grubość torebki wynosząca co najmniej 100 µm zapewnia podczas transportu dobrą ochronę nawet ostro zakończonym śrubom. A samo opakowanie może osiągnąć dość dużą wagę. Do lżejszych, mniej problematycznych zawartości idealnie nadają się torebki foliowe o grubości co najmniej 25 µm.
Jaki rodzaj zamknięcia jest optymalny w przypadku torebek foliowych?To Państwo decydują o tym, co będzie optymalnym wyborem: zwykłe otwarcie jest najbardziej uniwersalne, a do zamknięcia można tutaj zastosować zarówno zszywki, jak zgrzewarkę do folii.Samoprzylepne zamknięcia przy woreczkach z folii bąbelkowej zapewniają zawartości ochronę przed kurzem podczas transportu – stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie delikatnych towarów.Zamknięcie strunowe można w każdej chwili otworzyć i ponownie bezpiecznie zamknąć – to bardzo ważna cecha, kiedy np. chce się używać woreczków foliowych do przechowywania.
Jakie są zalety torebek foliowych z polem do opisywania?Na torebkach tych można szybko umieścić informacje, które na nieprzezroczystym polu będą bardzo czytelne. Torebki te nadają się szczególnie do wewnętrznego komisjonowania i magazynowania.W naszym poradniku zakupowym dotyczącym materiałów do pakowania w przejrzysty sposób prezentujemy Państwu całą drogę od produktu do gotowej do wysyłki paczki. Znajdą tam Państwo również informacje o wagach i innych produktach istotnych w logistyce spedycyjnej.