+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Grubość materiału
Materiał
Rodzaj produktu
Szerokość
 

Torebki foliowe

Woreczek pomieści zarówno małe elementy jak śrubki, delikatne elementy urządzeń oraz ważne dokumenty. Wodoodporny, chroni przed kurzem i wstrząsami. Nie pozostawiajmy nic przypadkowi, odpowiednio zabezpieczając każdy element wysyłki!
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów
| | |
Worki płaskie
grub. folii 50 ?m, opak. 1000 szt.
netto
od 38,-
Worki płaskie
grub. folii 50 ?m, opak. 500 szt.
netto
od 318,-
Worki płaskie
grub. folii 100 ?m, opak. 1000 szt.
netto
362,-
Worki płaskie
grub. folii 25 ?m, opak. 1000 szt.
netto
od 38,-
Worki płaskie
grub. folii 100 ?m, opak. 500 szt.
netto
360,-
Woreczki z zamkiem
bez pola do opisywania, grub. 50 ?m, opak. 1000 szt.
netto
od 16,-
Woreczki z zamkiem
z polem do opisywania, grub. 50 ?m, opak. 1000 szt.
netto
od 16,-
Woreczki z folii bąbelkowej
antystatyczne, 3-warstwowe, samoprzylepne
netto
od 431,-
Woreczki z folii bąbelkowej
2-warstwowe, otwarte u góry, grub. folii 100 ?m
netto
od 283,-
Woreczki z folii bąbelkowej
3-warstwowe, samoprzylepne, grub. folii 80 ?m
netto
od 265,-
Woreczki z folii bąbelkowej
3-warstwowe, samoprzylepne, grub. folii 100 ?m
netto
od 347,-
Woreczki z folii bąbelkowej
2-warstwowe, otwarte u góry, grub. folii 65 ?m
netto
od 247,-
Worki płaskie
grub. folii 100 ?m, opak. 200 szt.
netto
od 394,-
Woreczki z zamkiem
bez pola do opisywania, grub. 90 ?m, opak. 1000 szt.
netto
od 134,-
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów

Torebki foliowe – Bezpiecznie pakowanie i bezpieczny transport drobnych elementów



Kto ma czas lub nerwy, aby szukać w przesyłce małych części lub akcesoriów? A kogo stać na ciągłą obsługę zwrotów z powodu zniszczonych kartonów lub komponentów? Doskonałym i prostym rozwiązaniem w obu tych sytuacjach są różne wersje torebek foliowych.




Które torebki foliowe będą najlepszym wyborem?



Torebkę foliową wybiera się przede wszystkim zależnie od objętości zawartości, a także po uwzględnieniu celu opakowania oraz wrażliwości towaru. Worki płaskie bez określonego zamknięcia mogą być stosowane w najbardziej uniwersalny sposób – na małe śrubki stanowiące wyposażenie dodatkowe do mebli, na dokumenty dostawy itp.



Elementom wrażliwym, takim jak płyty główne, należy zapewnić odpowiednie wyściełanie i dlatego najlepiej umieszczać je w woreczkach z folii bąbelkowej. W tym przypadku ważne jest, aby dość ciasno umieścić element w woreczku oraz by folia była antystatyczna.



Z kolei jeśli chcą Państwo przechowywać w magazynie w otwartych pojemnikach magazynowych określoną ilość konkretnych małych części do montażu, jako materiał do pakowania warto stosować woreczki strunowe, które można wielokrotnie otwierać i zamykać.




W jaki sposób grubość folii charakteryzuje torebkę foliową?



Podobnie jak wybór kartonów zależy od wagi i konstrukcji zawartości, podawana w mikrometrach grubość folii wskazuje, jak ciężka może być zawartość, która nie spowoduje rozdarcia materiału. Grubość torebki wynosząca co najmniej 100 µm zapewnia podczas transportu dobrą ochronę nawet ostro zakończonym śrubom. A samo opakowanie może osiągnąć dość dużą wagę. Do lżejszych, mniej problematycznych zawartości idealnie nadają się torebki foliowe o grubości co najmniej 25 µm.




Jaki rodzaj zamknięcia jest optymalny w przypadku torebek foliowych?



To Państwo decydują o tym, co będzie optymalnym wyborem: zwykłe otwarcie jest najbardziej uniwersalne, a do zamknięcia można tutaj zastosować zarówno zszywki, jak zgrzewarkę do folii.



Samoprzylepne zamknięcia przy woreczkach z folii bąbelkowej zapewniają zawartości ochronę przed kurzem podczas transportu – stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie delikatnych towarów.



Zamknięcie strunowe można w każdej chwili otworzyć i ponownie bezpiecznie zamknąć – to bardzo ważna cecha, kiedy np. chce się używać woreczków foliowych do przechowywania.




Jakie są zalety torebek foliowych z polem do opisywania?



Na torebkach tych można szybko umieścić informacje, które na nieprzezroczystym polu będą bardzo czytelne. Torebki te nadają się szczególnie do wewnętrznego komisjonowania i magazynowania.



W naszym poradniku zakupowym dotyczącym materiałów do pakowania w przejrzysty sposób prezentujemy Państwu całą drogę od produktu do gotowej do wysyłki paczki. Znajdą tam Państwo również informacje o wagach i innych produktach istotnych w logistyce spedycyjnej.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów