+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Rozcinacze folii i noże do cięcia kartonów

Cięcie, rozpruwanie, przekłuwanie, rozrywanie. Brzmi dość makabrycznie, jednak nie dla tych zaznajomionych już z naszym rozcinaczem do folii. Ta krajarka jest niewielka, poręczna i bezpieczna. Pozwala na bezproblemowe usuwanie materiałów pakowych, również tworzyw sztucznych i skóry.
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
Rozcinacze folii
W obszarze przyjmowania towarów rozcinacze folii mogą być niekiedy najważniejszym narzędziem. Jest to bowiem miejsce, gdzie trzeba możliwie jak najszybciej usunąć z dostarczonych towarów dobrze zamocowany materiał do pakowania, tak aby można było towary sprawdzić i odstawić do magazynu. Dobry nóż introligatorski może tu wyświadczyć ogromną przysługę, jednak do usuwania folii rozciągliwej z palety optymalnie nadaje się schowany nóż do folii, który został sprytnie wbudowany w uchwyt. W przypadku takiego rozcinacza folii szybkie ruchy ręką nie stanowią żadnego problemu, ponieważ dzięki bezpiecznej osłonie wokół ostrza praktycznie wyeliminowano ryzyko skaleczeń. Nierdzewne ostrze jest w bezpieczny sposób otoczone i pokryte uchwytem z tworzywa. To małe, ale wyśmienite narzędzie stanowi ogromne odciążenie dla pracowników magazynu, jeśli chodzi o szybkość i bezpieczeństwo pracy. Dlatego też zaleca się nabycie od razu całego zestawu rozcinaczy folii i przekazanie jednego z tych małych praktycznych narzędzi każdemu pracownikowi, który pracuje w obszarze przyjmowania towarów lub przy stole do pakowania.

Co potrafią rozcinacze folii?
Rozcinaczem folii można przecinać nie tylko folię, ponieważ jego ostrze jest wystarczająco ostre, by pewnie i precyzyjnie rozcinać także tworzywo, a nawet skórę, jeśli materiały te mają być składowane i sprzedawane w określonych częściach. Podczas cięcia folii sprawdza się przede wszystkim kąt 45 stopni, dzięki któremu można łatwo zahaczyć rozcinacz o górną krawędź opakowania i wykonać proste cięcie w dół. Proces ten przebiega bardzo łatwo i szybko, co w perspektywie całego dnia daje pewną oszczędność czasu. Wiele rozcinaczy folii wyposażonych jest w wyjmowaną, opcjonalną płytkę metalową, za pomocą której można np. łatwo przecinać umieszczoną na kartonie taśmę klejącą. Dzięki temu noże do folii stają się praktycznym uzupełnieniem dla powszechnie używanych noży tapicerskich, a pracownicy w obszarze przyjmowania towarów mogą jeszcze szybciej wszystko rozpakowywać. Rozcinacz folii może się zatem dobrze sprawdzić w magazynie jako narzędzie o uniwersalnym zastosowaniu. W sklepie internetowym KAISER+KRAFT mogą Państwo nabyć rozcinacze folii i zaopatrzyć siebie i swoich pracowników w zakładzie w ich wystarczającą liczbę.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów