+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Kolor farby w puszce
Szer. malowania maks.
Szer. malowania min.
Wersja kółek
Zakres dostawy
 

Urządzenia do znakowania farbą

Farba do znakowania i wózek do znakowania pozwolą na bezproblemowe i wygodne oznaczenie linii wokół stadionu, przejazdów przez magazyn czy wyznaczenie pasa ruchu wokół budowy. W naszej ofercie znajdą Państwo także farby do oznaczania hal, ręczne urządzenia do znakowania oraz całe zestawy do znakowania farbą.
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
| | |
Urządzenie do znakowania farbą
urządzenie do znakowania farbą z krótkim uchwytem
netto
375,-
Urządzenie do znakowania farbą
urządzenie do znakowania farbą z długim uchwytem
netto
414,-
OKAZJA
Zestaw do znakowania farbą
wózek do znakowania BASIC z 1 puszką żółtej farby i 12 dodatkowymi puszkami farby
netto
999,- zł
od 949,-
Urządzenie znakujące sprayem
z uniwersalną szerokością znakowania
netto
od 492,-
Urządzenie do znakowania farbą
urządzenie do znakowania farbą na rolkach
netto
731,-
netto
171,-
Zestaw do znakowania farbą
urządzenie znakujące, 2 puszki farby, sznurek traserski, kreda
netto
697,-
Farba do znakowania
poj. 750 ml, opak. 6 puszek
netto
578,-
Farba do znakowania
poj. 750 ml, opak. 12 puszek
netto
872,-
Zestaw do znakowania farbą
wózek do znakowania PREMIUM
netto
1.120,-
netto
998,-
netto
od 614,-
Zestaw do znakowania farbą
wózek do znakowania BASIC
netto
676,-
netto
632,-
netto
372,-
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
Farba do znakowania – wyznacz granice
Farbę do znakowania wykorzystuje się nie tylko na boisku, aby wyznaczyć drużynom piłkarskim pole do gry; stosuje się ją również do znakowania obszarów roboczych w fabrykach, ścieżek w magazynie i miejsc parkingowych na zewnątrz. Dobrze zdefiniowane znakowanie barwne spełnia przede wszystkim funkcję wyznaczania kierunku. Dziś, dużo bardziej niż kiedyś, liczy się szybkie dotarcie do celu, bez zbaczania z drogi. Terminy i presja czasowa kształtują sposób pracy i sprawiają, że jasne oznaczenie drogi jest niezbędne. Optymalne oznaczenie odcinków dróg i niebezpiecznych miejsc ma decydujące znaczenie dla produkcji i ogólnego bezpieczeństwa. Ponadto zarówno w codziennej pracy, jak i w życiu publicznym każdego dnia od nowa pojawia się potrzeba sygnalizowania zmian i nowych miejsc niebezpiecznych. Nie zawsze są one od razu rozpoznawane, dlatego też ze względów bezpieczeństwa muszą być oznakowane w jasny i wyraźny sposób. Dobrą metodą unikania wypadków jest zastosowanie pomocnego znakowania barwnego przy użyciu wysokiej jakości farby do znakowania. Obszary niebezpieczne lub specjalne są odgradzane znakowaniem barwnym i w ten sposób są widoczne dla wszystkich. KAISER+KRAFT oferuje farby do znakowania w praktycznych opakowaniach, które w połączeniu z poręcznym sprzętem do znakowania stanowią przydatne wyposażenie podstawowe. Farby i sprzęt do znakowania umożliwiają oznaczenie podłoża dokładnymi i wyraźnymi liniami.

Znakowanie barwne – tędy droga
Wyraźna linia, możliwie jak najbardziej jednoznaczna – tylko tak można stworzyć idealne warunki. Przy użyciu długotrwałych farb do znakowania można w profesjonalny i trwały sposób oznakować miejsca ważne, miejsca niebezpieczne i odcinki dróg. KAISER+KRAFT, dzięki swojej bogatej ofercie produktów do odgradzania i znakowania, zapewnia odpowiednie do każdej sytuacji rozwiązanie w zakresie właściwego znakowania. Zestawione z uwzględnieniem najnowszych aspektów gospodarczych, środowiskowych i technicznych, produkty z kategorii znakowanie barwne stanowią optymalny asortyment. Nie pozwólcie Państwo na jakiekolwiek niejasności i zapewnijcie porządek na drogach. Wyślijcie jednoznaczne sygnały przy pomocy KAISER+KRAFT. Zapraszamy już teraz do skorzystania z naszej oferty, aby oznakować ważne obszary długotrwałą farbą do znakowania lub aby produkty do odgradzania oraz znakowanie umieścić w dobrze widocznym i optymalnym miejscu zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Porównanie produktów