+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Materiał blatu stołu
Szerokość
Wysokość
 

Stoły bistro, stoły do pracy stojącej

Można przy nim rozprostować nogi, zjeść przekąskę, napić się kawy, odbyć krótką naradę – mowa o naszych stołach bistro i stołach do pracy stojącej. Wyposażenie dotychczas spotykane wyłącznie w kafejkach i bistro powoli znajduje swoje miejsce w biurach. Wcale nas to nie dziwi, bo wprowadza do wnętrz beztroski i przyjemny nastrój.
Znaleziono 26 artykuł/-y/ -ów
| | |
Stół do komunikacji
wys. x dł. x szer. 1078 x 1040 x 500 mm
netto
885,-
Cena na zapytanie
Stół kolumnowy
Ø 800 mm, wys. 720 mm
netto
od 1.080,-
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Stół do stania, Ø 800 mm
szkielet chromowany
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Stół bistro
Ø 700 mm
netto
810,-
Nowość
Stół uniwersalny, duży
wys. x szer. x głęb. 1083 x 1200 x 650 mm
netto
1.290,-
Nowość
Stół bistro
wys. x szer. x głęb. 728 x 1300 x 680 mm
netto
930,-
Nowość
Ławy bistro
wys. x szer. x głęb. 450 x 1180 x 340 mm
netto
465,-
Stół do stania
szkielet ze stali, chromowany
netto
od 525,-
Stół bistro
blat stołu z topalitu, Ø 800 mm
netto
od 1.040,-
Stół kolumnowy
Ø 1000 mm, wys. 720 mm
netto
1.310,-
netto
948,-
Stół uniwersalny
wys. całk.: 720 - 1120 mm
netto
913,-
netto
825,-
Stół bistro z nogą z żeliwa
2 blaty, rozstaw 30 cm
netto
882,-
Znaleziono 26 artykuł/-y/ -ów
Stoły bistro i stoły do pracy stojącej
Stół bistro to miejsce, na którym można odstawić kawę lub przekąskę. Stół do pracy stojącej to natomiast mile widziana alternatywa dla klasycznego stołu, zwłaszcza dla tych licznych pracowników biurowych, którzy cały dzień spędzają na pracy w pozycji siedzącej. Dzięki wąskiej konstrukcji meble bistro nadają się jako atrakcyjne i funkcjonalne wyposażenie również do niewielkich przestrzeni. Stoły bistro często stanowią element dekoracyjny obszarów położonych na zewnątrz dużych budynków, ogrodów, a także małych kawiarni i restauracji. KAISER+KRAFT posiada w swoim asortymencie gustowne, profesjonalnie zaprojektowane stoły i krzesła do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Oferta stołów bistro do stosowania wewnątrz obejmuje stoły barowe i stołki barowe do stołówek lub kawiarni, a także małe zestawy mebli do siedzenia do poczekalni i tym podobnych pomieszczeń. Stoły do komunikacji zapewniają dodatkowe możliwości w przejściach. Tam, gdzie rozstawienie krzeseł wydaje się mało praktyczne, stół do komunikacji może być bowiem bardzo produktywnym miejscem. Do stosowania na zewnątrz świetnie nadają się natomiast klasyczne stoły do stania, zarówno na małą przerwę, jak i podczas imprez na świeżym powietrzu. Ponadto stoły stojące bistro sprawdzają się w wielu różnych działalnościach, jak np. w kafeteriach, lodziarniach, stołówkach firmowych lub gabinetach lekarskich.

Stoły bistro z wysokiej jakości materiałów i o atrakcyjnym designie
Kupując stoły bistro i stoły do pracy stojącej, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich jakość. W przypadku tych artykułów różnica w jakości może być bowiem dość znaczna. Meble bistro dostępne w KAISER+KRAFT oznaczają mistrzowskie połączenie stylowego designu i wysokiej jakości materiałów, a zatem mogą zaspokoić nawet najwyższe wymagania. Powierzchnie stołów i krzeseł są odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu. Bezpieczne szkło, werzalit i drewno w połączeniu ze stalową rurką gwarantują długą żywotność stołów do stania. Do stosowania na zewnątrz stworzono natomiast specjalne powierzchnie, odporne na warunki pogodowe, na promieniowanie słoneczne UV, a także na wysokie temperatury. Stoły bistro występują w klasycznym i eleganckim designie, natomiast nowoczesne kształty zapewniają atrakcyjne akcenty we wszystkich obszarach. W ten sposób można zadbać o optymalne wrażenie, jakie firma wywiera na swoich klientach i pracownikach, a lokal gastronomiczny – na swoich gościach.
Porównanie produktów