Nr: 546759 49

Zestaw do sprzątania z kijem teleskopowym – Vermop drążek teleskopowy 900 – 1650 mm

Zestaw do sprzątania z kijem teleskopowym – Vermop

z 10 mopami

720,- zł
Cena / szt. (netto)

Czas dostawy: 4-5 dni roboczych
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Solidny zestaw czyszczący na każdy dzień
  • Z kijem teleskopowym 900 – 1650 mm i uchwytem
  • Z 10 mopami
Zestaw składa się z kija teleskopowego, odpowiedniego uchwytu (400 mm) i 10 mopów. Kij teleskopowy Vermop jest regulowany do każdego wzrostu użytkownika i ma długość 900 – 1650 mm. Pasuje do wszystkich uchwytów o średnicy 23,5 mm. Dodatkowo kij teleskopowy jest wyposażony w nakładkę z tworzywa. Uchwyt ma szerokość 400 mm i jest wyposażony w klipsy. Ponadto w zestawie znajduje się 10 mopów: 5 x SPRINT BASIC LIGHT 400 mm, 5 x SPRINT BASIC PROGRESSIVE 400 mm.
Dane techniczne
Rodzaj produktuzestawy do czyszczenia
Szerokość400 mm
Kolorszary
Ciężar2.1 kg
Dostawawstępnie zmontowane, montaż końcowy wykonany we własnym zakresie
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .