Szafki z roletami

Szafa z roletą dobrze wygląda, jest elastyczna i oszczędza miejsce. Wybór szaf z roletą jest duży: szafa z poprzecznymi roletami, szafa roletowa na garderobę do biura a może system szaf z roletami lub szafa z ciężką roletą do warsztatu? W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych modeli.

W kategorii Szafki z roletami oferujemy Państwu produkty następujących marek: C+P, mauser, BISLEY, EUROKRAFTpro, Paperflow.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
  • Niezrównoważony (73)
  • Zrównoważony produkt (14)
Istotne
Liczba artykułów: 87

Szafy z roletami: na nie zawsze znajdzie się miejsceDlatego też są one tak popularne: tam, gdzie nie ma miejsca na wystające drzwi, szafy z roletami oferują wąską przestrzeń do przechowywania i zapewniają porządek w biurze lub w warsztacie. Czy to w poziomie, czy w pionie, szafy te otwiera się w mgnieniu oka i tak samo łatwo zamyka, a inteligentna zasada działania listew rolet nie tylko ułatwia pracę w ciasnych przestrzeniach. Z opcjonalnym zamykaniem na zamek bębenkowy szafy z roletami mają również wkład w ochronę danych i bezpieczeństwo dokumentów i materiałów, które przechowuje się w nich w segregatorach na akta i segregatorach wiszących. Natomiast wszyscy wielbiciele kartotek wiszących znajdą w naszych szafach z roletami również wysuwane ramy teleskopowe. Różnorodność jest zatem w pakiecie, a skoro już mowa o wyposażeniu dodatkowym: przejście do półek lub właściwych wsporników do segregatorów wymaga jedynie kilku kliknięć.Szafy z roletami zwiększają efektywność pracy w biurze. A także w warsztacie. A nawet w działalności usługowej.Szafy z roletami od KAISER+KRAFT są praktyczne, inteligentne i wszechstronne. A przy tym również dobrze wyglądają. Są one dostępne na przykład w imitacji klonu, buku, w kolorze jasnoszarym, aluminiowym lub białym – z pewnością znajdą Państwo zatem model pasujący do dotychczasowych mebli biurowych.Czy w biurze potrzeba ścianki działowej lub przegrody? Szafa z roletami z atrakcyjną wizualnie ścianą tylną zapewnia dodatkowo miejsce do przechowywania. Zmiany w liczbie pracowników lub zmiany strukturalne wymagają elastyczności również w procesie wyposażania wnętrz? Modele z rolkami zapewniają pożądaną mobilność.A jeśli w warsztacie potrzeba zamykanego na klucz mebla na ciężkie towary: zamykana na klucz szafa z roletami przeznaczona do dużych obciążeń, z korpusem z blachy stalowej i o nośności 160 kg na półkę, zapewnia dużo miejsca i wysoki poziom bezpieczeństwa.Nawet w przypadku szafki w szatni lub klasycznej szafy szatniowej w gabinecie wersja z roletami stanowi oszczędzającą miejsce alternatywę. Jeśli opierają się Państwo na seriach lub koncepcjach modułowych, nasza szeroka oferta wszelkiego rodzaju mebli do przechowywania obejmuje również szafy systemowe spełniające różnorodne wymagania.Czy można jeszcze coś dodać do tego rodzaju asortymentu? Czy mają Państwo w tym względzie jakieś życzenia? Zachęcamy do kontaktu z nami, a z pewnością przedstawimy Państwu atrakcyjną ofertę.