Zbieranie, sortowanie i usuwanie odpadów nie należy do najmilszych zadań w zakładzie, stanowi jednak ważny warunek dla bezproblemowego przebiegu procesów produkcyjnych lub dla pozostawienia dobrego wrażenia, np. w obszarze usługowym. Odpowiednie kontenery na śmieci w różnych rozmiarach i kolorach ułatwią Państwu tą pracę. Wszystkie kontenery na śmieci w naszym asortymencie można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków, dodatkowo zostały wykonane z wysokiej jakości, solidnych materiałów, i posiadają poj. do 70 do 1100 l.

Pojemniki na duże odpady, z tworzywa
W szczególności modele z tworzywa d dużej pojemności wg DIN EN 840 nadają się do stosowania w tych miejscach w przedsiębiorstwie, gdzie generowane są największe ilości odpadów oraz do centralnego sortowania odpadów. Kontenery na śmieci oferują możliwość składowania oraz prostego i ergonomicznego transportu: pojemniki na duże odpady są wyposażone w cztery rolki z blokadą, i posiadają niski ciężar własny.

Pojemniki na surowce wtórne
Mniejsze warianty ze stali szlachetnej posiadają uchwyt na worki na odpady oraz możliwość zamykania. Kontenery na odpady nadają się przede wszystkim do zbierania surowców wtórnych w strefach higienicznych, wilgotnych pomieszczeniach i laboratoriach. Bezpieczeństwo zapewnia klapa wrzutowa samoczynnie zamykająca oraz ogniotrwała i zatrzymująca zapachy.