Nr: 652809 49

Stół roboczy, z elektryczną regulacją wysokości – Treston wys. 630 – 1270 mm, wersja ESD

Stół roboczy, z elektryczną regulacją wysokości – Treston

szer. x głęb. 900 x 800 mm

Szer. blatu [mm]
7.450,- zł
Cena / szt. (netto)

Czas dostawy: 4–5 tygodni
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Półprzewodzący laminowany blat roboczy
  • Szybka i cicha regulacja wysokości
  • Duży zakres regulacji
  • Ergonomia w środowisku przemysłowym, np. montaż, stanowiska pakowania, biura techniczne
  • Maks. obciążenie 200 kg
  • Więcej miejsca i porządku dzięki opcjonalnemu mocowaniu wyposażenia dodatkowego z tyłu stołu
To ergonomiczne stanowisko pracy z regulacją wysokości jest idealne do lekkich prac montażowych, pakowania, do laboratoriów badawczych i rozwojowych oraz biur technicznych. Bardzo duży zakres regulacji od 630 do 1270 mm zapewnia maksymalną elastyczność. Elektryczna regulacja wysokości jest nie tylko szybka (22 mm/s), lecz również cicha. Stół roboczy można indywidualnie wyposażyć m.in. w szuflady, ramię obrotowe na monitor, uchwyty na dokumenty, półki z uchwytami na kartony i wiele innych elementów wyposażenia dodatkowego. Pomaga to zachować porządek i zwolnić miejsce na stole.
Na każdej wysokości stół może wytrzymać duże obciążenia do 200 kg.
Stabilna konstrukcja stalowa lakierowana proszkowo na kolor jasnoszary RAL 7035. Blat stołu z laminatu niskociśnieniowego. Podłączenie: 230 V / 50 – 60 Hz.

Wersja odprowadzająca ładunki elektryczne – aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez ładunki elektrostatyczne.
Antystatyczne
Symbol ten oznacza, że produkt jest wersją odprowadzającą wyładowania (w związku z elektrycznością lub ładunkami statycznymi).
Antystatyczne. Symbol ten oznacza, że produkt jest wersją odprowadzającą wyładowania (w związku z elektrycznością lub ładunkami statycznymi).
Dane techniczne
Rodzaj blatublat melaminowy
Głęb. blatu800 mm
Wersja szkieletupłaska noga w kształcie litery T
Nośność statyczna200 kg
Wys. robocza630 – 1270 mm
Rodzaj regulacji wysokościelektryczna
Grubość blatu25 mm
Materiał szkieletustal, lakierowana proszkowo
Kolor szkieletujasnoszary, RAL 7035
Rodzaj produktustoły robocze, z elektryczną regulacją wysokości
Dostawaw częściach
Szer. blatu900 mm
Ciężar46 kg
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .