Nr: 903910 49

Stojak podwójny – Gura szer. taśmy 900 mm

(2)
Stojak podwójny – Gura

wys. do nakładki 290 – 400 mm

Zakres regulacji wysokości [mm]
650,- zł
Cena / szt. (netto)

Czas dostawy: 3–4 tygodnie
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Do ciężkich przenośników rolkowych
  • Zastosowanie w przypadku stacjonarnej instalacji przenośnika
  • Bezstopniowa regulacja wysokości
  • Szybki i łatwy montaż
Należy nałożyć przenośnik rolkowy i zamocować go w żądanej pozycji za pomocą dwóch łączników zaciskowych. Rurka czworokątna 40 x 40 x 2 mm, ocynkowana.
Nośność 400 kg.
Dane techniczne
Szer. przenośnika900 mm
Materiałblacha stalowa, ocynkowana
Nośność400 kg
Kolorocynkowany
Rodzaj produktuwyposażenie dodatkowe do technologii przenośnikowej
Dostawazmontowane/w całości
Zakres regulacji wysokości290 – 400 mm
Ciężar4.8 kg
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .