+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę

Projekty i referencje

W KAISER+KRAFT klienci otrzymują wszystko, czego potrzebują do swojej firmy. Zadania naszych biur handlowych nie ograniczają się do samej sprzedaży produktów, lecz obejmują także planowanie i doradztwo. Cieszymy się, że na kolejnych stronach możemy Państwu przedstawić niektóre zakończone już projekty naszej firmy działającej na terenie całej Europy, które pomogą Państwu zapoznać się z metodami postępowania przy kompleksowej opiece nad powierzonymi projektami.

ZOTT, Mertingen, Bawaria

 

Czarne przejścia, śluzy higieniczne i wymuszony ruch pracowników? Witamy w świecie producentów żywności, w którym obowiązują surowe przepisy w zakresie higieny i wzięciem cieszą się dobrze przemyślane koncepcje organizacji przestrzeni. W nowym zakładzie produkcyjnym przedsiębiorstwa z branży mleczarskiej Zott firma KAISER+KRAFT wzięła na siebie m.in. wyposażenie pomieszczeń socjalnych. 


Do projektu Zott

RWE Innogy, Helgoland, Szlezwik-Holsztyn

 

Projekty jak ten należą w KAISER+KRAFT Niemcy do rzadkości: setki skrzynek i pojemników do ustawiania w stos, do tego regały w wersjach specjalnych, konieczne do wyposażenia magazynu. A do tego niesamowita lokalizacja: wyspa na pełnym morzu – Helgoland.


Do projektu RWE Innogy

 

VISHAY ELECTRONIC, SELB, BAYERN

 

Vishay Electronic skoncentrowała swoje centrum logistyczne części elektronicznych o światowym zasięgu w małym miasteczku Selb na terenie Niemiec, w pełni zdając się przy projektowaniu wyposażenia wnętrza na doradztwo oraz produkty KAISER+KRAFT Niemcy. W nowo wybudowanym obiekcie o powierzchni użytkowej 2150 metrów kwadratowych w obszarze magazynowym zadbano o odpowiednie wyposażenie wnętrza.


Do projektu Vishay Electronic

 

 

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

 

W celu prowadzenia procesów zapewnienia jakości za pośrednictwem laboratorium badawczego firma Egon Grosshaus GmbH & Co. KG przekształciła halę w powierzchnie biurowe – kompletnie bez wprowadzania zmian w konstrukcji budynku.

KAISER+KRAFT Niemcy objął nadzór nad planowaniem i realizacją projektu.


Do projektu GROSSHAUS.

 

 

HÜHNERHAUSmobil, Bielefeld, Nadrenia Północna-Westfalia

 

Ralf Müller zapewnia kurom mobilny dom, a my dostarczamy pasujące podwozie. Współpraca z KAISER+KRAFT Niemcy trwa od 2013 r. i w tym czasie zbudowano już ponad 100 kurników, w których wykorzystano nasze podwozie.


Do projektu Hühnerhausmobil

CWS-boco, Wiesbaden, Hesja

 

Nowa lokalizacja, nowe biura: jesienią 2014 r. firma tekstylna CWS-boco z Wiesbaden-Nordenstadt przeniosła się do nowej siedziby. Oddział sprzedaży zyskał nowoczesne i ergonomiczne stanowiska pracy oraz pomieszczenia socjalne, rozmieszczone na 1800 m² powierzchni. Za ich koordynację, projekt i wyposażenie odpowiada KAISER+KRAFT Niemcy.


Do projektu CWS-boco

Jeżeli przymierzają się Państwo do opracowania projektu wyposażenia technicznego to prosimy najlepiej o bezpośredni kontakt z nami.
Nasi doświadczeni eksperci chętnie Państwu doradzą w wyborze produktów i pomogą w realizacji tego projektu.

Kontakt w sprawie doradztwa, analizy i planowania potrzeb wyposażenia technicznego:

Tel. 22/623 03 42 do 45
E-Mail: projekty@kaiserkraft.pl

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów