Szafy biurowe

Stosy dokumentów i akt, piętrzące się z każdej strony biurka, tworząc nieprzerwany chaos informacyjny. Dzięki naszym szafom biurowym zaprowadzą Państwo porządek w biurze. Dzięki nowej koncepcji szaf na dokumenty wszelkie rozliczenia, umowy i rachunki znajdą swoje miejsce a Państwo zyskają spokój i porządek!

W kategorii Szafy biurowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: mauser, C+P, EUROKRAFTpro, BISLEY, Wolf, EUROKRAFTbasic.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
  • Niezrównoważony (253)
  • Zrównoważony produkt (73)
Istotne
Liczba artykułów: 326

Szafy na dokumenty: niech w stosie papierów zapanuje porządek!Jeśli ktoś twierdzi, że wszystko można dziś załatwić cyfrowo, powinien się rozejrzeć po typowym biurze. Ważne dokumenty, pisma itp. nadal produkowane są bowiem w wersji papierowej. Aby w to wszystko nie wkradł się chaos, KAISER+KRAFT oferuje Państwu funkcjonalne, bezpieczne i stylowe szafy biurowe. Dzięki poniższym wskazówkom dowiedzą się Państwo, jaki model wybrać do danego otoczenia.Jak wybrać odpowiednie szafy biurowe?Meble biurowe pełnią nie tylko funkcję porządkową, lecz w sytuacjach kryzysowych powinny również chronić przedsiębiorstwo przed bezpowrotną utratą danych. Oferowane przez nas ogniotrwałe szafy na segregatory to właściwe miejsce na przechowywanie najważniejszych dokumentów i nośników danych. W razie potrzeby można zamówić do nich dodatkowo pasujące zamki i klucze.Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo liczne szafy do różnych pomieszczeń roboczych. Do zapleczy administracyjnych i reprezentacyjnych biur najlepszym rozwiązaniem będą nasze serie mebli biurowych zapewniające różnorodne możliwości przechowywania dokumentów.W biurze brygadzisty, a także w warsztacie lub w takich miejscach jak laboratorium czy pomieszczenie sterylne, wymagana jest nieco większa solidność i higiena. W tym celu znajdą Państwo u nas stalowe szafy na dokumenty o różnej wytrzymałości, w różnych wersjach i o różnej klasie bezpieczeństwa.Szafy na dokumenty od KAISER+KRAFT do różnych warunków przestrzennychCzy zastanawiali się Państwo, jak dużo miejsca potrzeba, by móc korzystać z szafy na segregatory? Podczas urządzania biura uwarunkowania przestrzenne odgrywają istotną rolę, zwłaszcza z punktu widzenia zdrowia pracowników.Przepisy przewidują konieczność zapewnienia odpowiedniej wolnej przestrzeni na każdym stanowisku pracy i dla każdego pracownika. Przestrzeń ta często jest ograniczana przez klasyczne szafy z drzwiami skrzydłowymi. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku drzwi przesuwnych lub szafek z roletami, dzięki czemu świetnie sprawdzają się one nawet w niewielkich pomieszczeniach.W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo również wszystkie pozostałe produkty do wyposażenia biura i akcesoria biurowe. Od systemów porządkowania, przez pasujące do szaf na dokumenty materiały biurowe, aż po niszczarki dokumentów: w KAISER+KRAFT oferujemy wszystko, co niezbędne do zapanowania nad stosem papierów. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta.