Marka
Rodzaj produktu
Szerokość [mm]
1200
1200
2000
2000
-

Biurka z regulacją wysokości

Biurka z regulacją wysokości to rozwiązanie dla osób nie lubiących ciągłych, jakże stresujących zmian pozycji. Zachęcamy do zapoznania się z zaletami pracy przy biurkach z naszej oferty. Więcej informacji dotyczących korzyści, wynikających z użytkowania biurek z elektryczną regulacją wysokości oraz modeli UPLINER znajdą Państwo tutaj.

W kategorii Biurka z regulacją wysokości oferujemy Państwu produkty następujących marek: mauser, Topstar, BISLEY, EUROKRAFTpro.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 59
Widok:

Biurka z regulacją wysokości dla większej swobody ruchu w miejscu pracy!Kto mądrze pracuje, sprawia sobie biurko do pracy w pozycji stojącej. Lekarze medycyny pracy zalecają bowiem w trakcie pracy częstą zmianę między pozycją siedzącą a stojącą. Takie działanie nie tylko pobudza układ krążenia, lecz zapobiega również typowym dolegliwościom związanym z długim siedzeniem. Kto natomiast bardzo mądrze pracuje, stawia na biurka z regulacją wysokości, dzięki którym bez trudu zapewnia się ergonomiczne warunki pracy.Jakie korzyści zdrowotne przynosi stosowanie biurek z regulacją wysokości?Biurko UPLINER 2.0 z elektryczną regulacją wysokości to doskonały przykład tego, jak w nowoczesnej firmie stworzyć ergonomiczne warunki pracy:  • Indywidualnie ustawiana wysokość umożliwia idealne dopasowanie stanowiska pracy do pracownika – zwłaszcza w połączeniu z również regulowanymi krzesłami biurowymi.

  • Funkcja Memory zapamiętuje optymalne ustawienie dla pozycji siedzącej i stojącej – ułatwia również dopasowanie stanowiska pracy w przypadku, gdy korzysta z niego kilku pracowników.

  • Dzięki regulacji za pomocą przycisku dopasowanie zajmuje kilka sekund i nie wymaga żadnego nakładu sił.


Ponieważ z serią UPLINER optymalizacja stanowiska pracy jest tak łatwym zadaniem, pracownicy będą często korzystać z właściwości tego stołu do pracy w pozycji siedzącej i stojącej. To z kolei przekłada się na ogromne korzyści dla zdrowia:  • Dzięki optymalnemu ustawieniu stołu i krzesła idealna pozycja siedząca, w której nogi i ręce ułożone są pod kątem 90 st., przyczynia się do odciążenia kręgosłupa

  • Łatwość zmiany pozycji wspiera ukrwienie, a tym samym wzmacnia układ krążenia

  • Przygotowywanie e-maili lub prezentacji w pozycji stojącej wspiera skupienie na najistotniejszych kwestiach i automatycznie wprawia ciało w ruch


Ergonomiczne warunki pracy dzięki biurkom z regulacją wysokości dostępnym w KAISER+KRAFT – to się opłaca!Kiedy zapewniają Państwo ergonomiczne warunki pracy, wykorzystując w tym celu nasz asortyment UPLINER 2.0 i inne produkty do wyposażenia stanowiska pracy, mogą Państwo być pewni, że na dłuższą metę będzie to bardzo opłacalne: nieobecności ze względu na stan zdrowia ulegają zmniejszeniu, koncentracja wzrasta, procesy pracy ulegają optymalizacji, a jedno stanowisko dla kilku pracowników nie stanowi już żadnego problemu. Innymi słowy: ergonomiczny zakład pracy funkcjonuje znacznie skuteczniej – i wszyscy mogą to odczuć.Bardzo przydatne jest zatem dokładniejsze zapoznanie się z naszym poradnikiem dotyczącym ergonomii, zamówienie odpowiednich produktów, a w razie jakichkolwiek pytań zwrócenie się do nas o radę.