+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Wysokość
Wyposażenie
Właściwości materiału
Właściwości
Szerokość
Pojemność
Norma
Materiał
Kolor
Pokaż więcej
 

Kontenery na śmieci

Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
Zbieranie, sortowanie i usuwanie odpadów nie należy do najmilszych zadań w zakładzie, stanowi jednak ważny warunek dla bezproblemowego przebiegu procesów produkcyjnych lub dla pozostawienia dobrego wrażenia, np. w obszarze usługowym. Odpowiednie kontenery na śmieci w różnych rozmiarach i kolorach ułatwią Państwu tą pracę. Wszystkie kontenery na śmieci w naszym asortymencie można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków, dodatkowo zostały wykonane z wysokiej jakości, solidnych materiałów, i posiadają poj. do 70 do 1100 l.

Pojemniki na duże odpady, z tworzywa
W szczególności modele z tworzywa d dużej pojemności wg DIN EN 840 nadają się do stosowania w tych miejscach w przedsiębiorstwie, gdzie generowane są największe ilości odpadów oraz do centralnego sortowania odpadów. Kontenery na śmieci oferują możliwość składowania oraz prostego i ergonomicznego transportu: pojemniki na duże odpady są wyposażone w cztery rolki z blokadą, i posiadają niski ciężar własny.

Pojemniki na surowce wtórne
Mniejsze warianty ze stali szlachetnej posiadają uchwyt na worki na odpady oraz możliwość zamykania. Kontenery na odpady nadają się przede wszystkim do zbierania surowców wtórnych w strefach higienicznych, wilgotnych pomieszczeniach i laboratoriach. Bezpieczeństwo zapewnia klapa wrzutowa samoczynnie zamykająca oraz ogniotrwała i zatrzymująca zapachy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów