Nr: 651372 49

Kłódka GRANIT™, stal – ABUS 37/60 B/DFNLI

Kłódka GRANIT™, stal – ABUS

czarna

490,- zł
Cena / szt. (netto)

Zostało jedynie 1
Dostawa do: wtorek, 30 wrz dla zamówień złożonych w ciągu najbliższych 5 godzin i 46 minut
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Korpus kłódki i pałąk z hartowanej stali specjalnej
  • Podwójne ryglowanie pałąka w celu optymalnego zabezpieczenia przed wyrwaniem
  • Powłoka Black Granit zapewniająca wysoki poziom ochrony przed korozją – idealna do użytku na zewnątrz
Kłódka spełniająca najwyższe wymagania bezpieczeństwa. Model GRANIT™ może być stosowany do zamykania hal, drzwi, bram, kontenerów, ciężarówek itp. Ze względu na chroniącą przed korozją powłokę Black Granit nadaje się szczególnie do użytku na zewnątrz. Seria produktów GRANIT™ jest produkowana w Niemczech.
Praktycznym rozwiązaniem do obsługi kłódki w ciemności jest klucz z diodą LED.

Kłódki GRANIT™ są dostępne z kartą kodową dla szybkiego i łatwego dorabiania kluczy lub z kartą bezpieczeństwa, która pozwala na pełną kontrolę nad liczbą kluczy w obiegu.

Zamek tarczowy ABUS-Plus zapewnia dodatkowo bardzo wysoki poziom ochrony przed manipulacją. Produkcja odbywa się zgodnie z europejską normą CEN klasa 4.
Dane techniczne
Ilość kluczy2 szt.
Rodzaj produktukłódki
Rodzaj zamknięciazamykanie indywidualnym kluczem
Materiałstal
Kolorczarny
Wysokość85 mm
Wys. pałąka16 mm
Szerokość pałąków18 mm
Grubość pałąka11 mm
Dostawazmontowane/w całości
Ciężar0.609 kg
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .