Nr: 111060 49

Etykieta/folia – magnetoplan do uchwytu na etykiety o profilu C

(1)
Etykieta/folia – magnetoplan
Dostawa BEZ czarnych uchwytów na etykiety o profilu C

do szer. 50 mm

Do szer. [mm]
885,- zł
Cena / szt. (netto)
17,70 zł
/ m

Czas dostawy: 6-10 dni roboczych
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
Papierowe etykiety i przezroczysta folia ochronna do wsuwania do uchwytów na etykiety.
UWAGA: Dostawa nie obejmuje czarnych uchwytów na etykiety! Pasujące uchwyty na etykiety można znaleźć poniżej w części Połączenia.
Dane techniczne
Dł. rolki50 m
Rodzaj produktuwyposażenie dodatkowe do uchwytów na etykiety
Dostawazmontowane/w całości
Do szer.50 mm
Ciężar1.226 kg
Zrównoważony rozwój
Produkt zrównoważony

Ten produkt aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska i jest wyrazem odpowiedzialności społecznej. Spełnia nasze surowe kryteria zrównoważonego rozwoju, a tym samym wspiera przyszłość zrównoważoną pod względem ekonomicznym, ekologicznym i społecznym. W stosowanej punktacji decydujące pytanie w przypadku każdego produktu brzmi: Czy ten produkt przyczynia się do tworzenia zrównoważonych i sprawiedliwych warunków dziś i w przyszłości? Poniżej znajdują się kategorie, w których produkt ten wypada wyjątkowo korzystnie.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .
KryteriaOcenaPunktacja
Icon Ochrona klimatuOchrona klimatu30%2,0
Icon Udział w obiegu zamkniętymUdział w obiegu zamkniętym30%3,0
Icon BioróżnorodnośćBioróżnorodność25%2,0
Icon Efektywność ekonomicznaEfektywność ekonomiczna10%3,1
Icon InnowacjaInnowacja5%3,9
Ogólna punktacja3,0
Więcej informacji na temat naszego podejścia do zrównoważonego rozwoju