Nr: 656747 49

Elektryczny zestaw z pompą do beczek – Jessberger do agresywnych kwasów i słabych zasad

Elektryczny zestaw z pompą do beczek – Jessberger

93 l/min, wys. 11 m

6.110,- zł
Cena / szt. (netto)

Czas dostawy: 6-10 dni roboczych
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Do agresywnych kwasów i słabych zasad
  • Praktyczny zestaw z pompą do beczek o poj. 200 l – od razu gotowy do użytku
  • Bezpieczne i szybkie opróżnianie beczek
  • Niewielki ciężar pompy – łatwa i przyjemna obsługa
Elektryczny zestaw z pompą do beczek o poj. 200 litrów – do agresywnych kwasów i słabych zasad.

Maks. 93 l/min, maks. wysokość 11 m, maks. lepkość 600 mPas, maks. gęstość 1,5 g/cm³.
Mechanizm pompujący z PP z wałem HC, wąż z PVC, pistolet z PP z uszczelkami z FKM.

Silnik pompy do beczek
230 V, 50/60 Hz, 640 W, stopień ochrony IP55, podwójnie izolowany, klasa ochronności II, wyłącznik nadprądowy z wyzwalaczem zerowego napięcia, przewód o dł. 5 m z wtyczką z uziemieniem.

Mechanizm pompujący:
Polipropylen, Ø zewn. 41 mm, dł. rurki zanurzeniowej 1000 mm do beczki o poj. 200 l, wał HC, gwint przyłączeniowy G 1 1/4'', przyłącze węża 1'' (NW 25).

Wąż z PVC 1'' (NW 25), dł. 2 m.
2 obejmy wężowe ze stali szlachetnej.
1 pistolet z polipropylenu 1'' z uszczelkami z FKM.
Uwaga: W przypadku niejasności dotyczących możliwości stosowania pompy z danymi substancjami należy uprzednio złożyć zapytanie o odporność pompy.
Odporność na agresywne, żrące chemikalia
Odporność na agresywne, żrące chemikalia
Dane techniczne
Wersja pompyzestaw elektrycznych pomp do beczek
Na substancjeagresywne kwasy lekkie zasady
Materiał pompypolipropylen (PP)
Mat. wału napędowegoHastelloy
Głęb. zanurzenia1000 mm
Średnica rurki zanurzeniowej41 mm
Wydajność93 l/min
Wys. tłoczenia11 mH₂O
Średnica rury41 mm
Dł. rurki zanurzeniowej1000 mm
Średnica nominalna węża25
Gwint1 1/4 cal
Lepkość przy +20 °C maks.600 mPas
Zakres dostawypompa, wąż z PVC o dł. 2 m 1'' (NW 25), 2 obejmy wężowe ze stali szlachetnej, 1 pistolet z polipropylenu 1''
Napięcie230 V
Moc0.64 kW
Ciężar8.29 kg
Długość węża dystrybucyjnego2000 mm
Rodzaj produktupompy do beczek, elektryczne
Dostawawstępnie zmontowane, montaż końcowy wykonany we własnym zakresie
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .