+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Nasze rekomendacje

REKOMENDOWANE PRODUKTY

KAISER+KRAFT Polska – serdecznie witamy na naszej stronie internetowej.

Cieszymy się z Państwa wizyty! Jesteśmy europejskim liderem sprzedaży wysyłkowej B2B w działach tematycznych: urządzenia transportowe, wyposażenie magazynu i fabryki, ochrona środowiska oraz wyposażenie biurowe. Witamy Państwa serdecznie z naszego biura w Warszawie, skąd obsługujemy naszych Klientów w całej Polsce. Nasi pracownicy zrealizują Państwa zamówienia oraz indywidualne zapytania oferując Państwu sprawdzone rozwiązania i doskonałą obsługę Klienta. Czy to wózek paletowy czy też biuro halowe,każde z tych zamówień dostarczamy zgodnie z podanym terminem, realizujemy je z zachowaniem należytej staranności w ramach naszego programu sprzedaży "Wszystko dla firmy".

Na stronach internetowych KAISER+KRAFT Sp. z o.o. znajdą Państwo ciekawe informacje na temat naszej firmy oraz naszej oferty ponad 50.000 produktów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Co oznacza hasło „Wszystko dla firmy“? To dość często zadawane pytanie. To hasło definiujące nasze wymagania wobec nas samych, które jednocześnie jest obietnicą wobec naszych Klientów: Nie proponujemy Państwu pierwszych lepszych urządzeń, tylko oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości, nadające się do wszystkich możliwych zastosowań. Są to dobre i sprawdzone w praktyce produkty, uwzględniające przy tym ich funkcjonalność, wygląd i ergonomię w zastosowaniu przemysłowym.
Nasze produkty znajdą Państwo przeglądając kategorie lub przez wyszukiwarkę.

 

Odkryjcie państwo w KAISER+KRAFT takie produkty jak absorbenty, nowe meble warsztatowe czy też szafy chemiczne.

Zapraszamy do sklepu internetowego KAISER+KRAFT Polska: W naszym asortymencie znajdą Państwo najpotrzebniejsze produkty stanowiące wyposażenie firmy. Oferujemy nie tylko znane marki jak myjki ciśnieniowe Kärcher, stoły warsztatowe Rau czy drabiny Zarges, lecz również marki własne, wiele z nich ze znakiem „made in Germany“. EUROKRAFT to zapewnione przez nas 5 lat gwarancji dostępności produktu oraz 10 lat gwarancji technicznej na wszystkie produkty tej linii Premium. Marka EUROKRAFT zawiera także grupę produktów ekologicznych serii: ACTIVE GREEN. Są to produkty zbilansowane ekologicznie, oferowane w opakowaniach nadających się do recyklingu. QUIPO to marka KAISER+KRAFT oferująca jakość przemysłową – produkty objęte 5-letnią gwarancją, w wyjątkowo korzystnej cenie. Natomiast nasza marka OFFICE AKKTIV to prosta droga do stworzenia wyposażenia 5-ciogwiazdkowego biura.

 

CO CHCIELIBY PAŃSTWO ZAMÓWIĆ?

Taczkę do przewozu ładunków, pojemnik na odpady czy krzesło biurowe? Czym jeszcze możemy Państwu służyć? Oferujemy na przykład możliwość zaprojektowania kompletnego wyposażenia biura. W tym celu zatrudniamy grono doświadczonych specjalistów serwisu projektowego CAD a w naszym asortymencie znajdą Państwo kompletne serie mebli biurowych. Spośród naszych atrakcyjnych ofert wybierają Państwo wyposażenie – lub uzupełniają już posiadane wyposażenie np. o pasujące szafy na akta lub kontenery na kółkach. Innowacyjne produkty jak biurko do pracy w pozycji stojącej i siedzącej Upliner 2.0 z elektryczną regulacją wysokości powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym biurze: W grupie klasycznych stołów biurowych konsekwentnie uwzględniają wymagania w zakresie ergonomii, stawiane wyposażeniu biur. Nasze krzesła biurowe – Dauphin czy Topstar lub Prosedia też to potrafią. Żeby przestrzeń biurowa nie była miejscem nudnym i szarym, można ją ożywić sztucznymi roślinami łudząco podobnymi do prawdziwych: lawenda, drzewka bonsai czy orchidee, niech żyje mowa kwiatów.

Wszystkim wymagającym klientom: KAISER+KRAFT Polska oferuje jeszcze więcej usług i możliwości:

- kompletne wyposażenia,

- serwis montażowy w ramach usługi montażu,

- wykonanie specjalne na zamówienie,

- lakierowanie w kolorach specjalnych,

- wymiary specjalne urządzeń transportowych i wózków,

- dostawę sejfów z wniesieniem

- oraz mobilny dział obsługi klienta.


Usługi będące w innych firmach usługami dodatkowymi są u nas standardem:

- bezpłatna wysyłka,

- krótkie terminy dostawy,

- min. 3 lata gwarancji oraz

- 30-dniowe prawo zwrotu towaru.


Nasz pomocny Klientom poradnik zakupowy to dodatkowe informacje i wskazówki dot. produktów oraz wydarzeń wokół KAISER+KRAFT.

Wybrane produkty mogą Państwo zamówić online. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Jeżeli natrafili Państwo na wyprzedany artykuł to prosimy o kontakt telefoniczny. Dodatkowo zachęcamy do zamówienia naszego bezpłatnego katalogu. W ten sposób: "Wszystko dla firmy" oznacza niezmienne "Wszystko dla Państwa – Wszystko dla naszych Klientów"! Tak więc... co możemy jeszcze uczynić dla Państwa w dniu dzisiejszym? Nasi doradcy czekają na Państwa telefon w godz. 7.30-17.30 w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku).

Zamów bezpośrednio

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów