EUROKRAFT. Praca wykonana

Koniec z ciężką pracą. Dzięki produktom EUROKRAFT

Equipped for tomorrow.

Warto zadbać o dobre wyposażenie. Bez względu na to, co przyniesie jutro.

KAISER+KRAFT Polska – serdecznie witamy na naszej stronie internetowej.

Cieszymy się z Państwa wizyty! Jesteśmy europejskim liderem sprzedaży wysyłkowej B2B w działach tematycznych: urządzenia transportowe, wyposażenie magazynu i fabryki, ochrona środowiska oraz wyposażenie biurowe. Witamy Państwa serdecznie z naszego biura w Warszawie, skąd obsługujemy naszych Klientów w całej Polsce. Nasi pracownicy zrealizują Państwa zamówienia oraz indywidualne zapytania oferując Państwu sprawdzone rozwiązania i doskonałą obsługę Klienta. Czy to wózek paletowy czy też biuro halowe,każde z tych zamówień dostarczamy zgodnie z podanym terminem, realizujemy je z zachowaniem należytej staranności w ramach naszego programu sprzedaży "Wszystko dla firmy".

Na stronach internetowych KAISER+KRAFT Sp. z o.o. znajdą Państwo ciekawe informacje na temat naszej firmy oraz naszej oferty ponad 70.000 produktów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Co oznacza hasło „Wszystko dla firmy“? To dość często zadawane pytanie. To hasło definiujące nasze wymagania wobec nas samych, które jednocześnie jest obietnicą wobec naszych Klientów: Nie proponujemy Państwu pierwszych lepszych urządzeń, tylko oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości, nadające się do wszystkich możliwych zastosowań. Są to dobre i sprawdzone w praktyce produkty, uwzględniające przy tym ich funkcjonalność, wygląd i ergonomię w zastosowaniu przemysłowym.
Nasze produkty znajdą Państwo przeglądając kategorie lub przez wyszukiwarkę.

Odkryjcie państwo w KAISER+KRAFT takie produkty jak absorbenty, nowe meble warsztatowe czy też szafy chemiczne.

Zapraszamy do sklepu internetowego KAISER+KRAFT Polska: W naszym asortymencie znajdą Państwo najpotrzebniejsze produkty stanowiące wyposażenie firmy. Oferujemy nie tylko znane marki jak myjki ciśnieniowe Kärcher, stoły warsztatowe Rau czy drabiny Zarges, lecz również marki własne, wiele z nich ze znakiem „made in Germany“. EUROKRAFTpro to zapewnione przez nas 5 lat gwarancji dostępności produktu oraz 10 lat gwarancji technicznej na wszystkie produkty tej linii Premium. Marka EUROKRAFT zawiera także grupę produktów ekologicznych serii. EUROKRAFTbasic to marka KAISER+KRAFT oferująca jakość przemysłową – produkty objęte 3-letnią gwarancją, w wyjątkowo korzystnej cenie.

Co chcieliby państwo zamówić?

Taczkę do przewozu ładunków, pojemnik na odpady czy krzesło biurowe? Czym jeszcze możemy Państwu służyć? Oferujemy na przykład możliwość zaprojektowania kompletnego wyposażenia biura. W tym celu zatrudniamy grono doświadczonych specjalistów serwisu projektowego CAD a w naszym asortymencie znajdą Państwo kompletne serie mebli biurowych. Spośród naszych atrakcyjnych ofert wybierają Państwo wyposażenie – lub uzupełniają już posiadane wyposażenie np. o pasujące szafy na akta lub kontenery na kółkach. Innowacyjne produkty jak biurko do pracy w pozycji stojącej i siedzącej Upliner 2.0 z elektryczną regulacją wysokości powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym biurze: W grupie klasycznych stołów biurowych konsekwentnie uwzględniają wymagania w zakresie ergonomii, stawiane wyposażeniu biur. Nasze krzesła biurowe – Dauphin czy Topstar lub Prosedia też to potrafią. Żeby przestrzeń biurowa nie była miejscem nudnym i szarym, można ją ożywić sztucznymi roślinami łudząco podobnymi do prawdziwych: lawenda, drzewka bonsai czy orchidee, niech żyje mowa kwiatów.

Wszystkim wymagającym klientom: KAISER+KRAFT Polska oferuje jeszcze więcej usług i możliwości:

- kompletne wyposażenia,

- serwis montażowy w ramach usługi montażu,

- wykonanie specjalne na zamówienie,

- lakierowanie w kolorach specjalnych,

- wymiary specjalne urządzeń transportowych i wózków,

- dostawę sejfów z wniesieniem

- oraz mobilny dział obsługi klienta.

Usługi będące w innych firmach usługami dodatkowymi są u nas standardem:

- bezpłatna wysyłka,

- krótkie terminy dostawy,

- min. 3 lata gwarancji oraz

- 30-dniowe prawo zwrotu towaru.Nasz pomocny Klientom poradnik zakupowy to dodatkowe informacje i wskazówki dot. produktów oraz wydarzeń wokół KAISER+KRAFT.

Wybrane produkty mogą Państwo zamówić online. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Jeżeli natrafili Państwo na wyprzedany artykuł to prosimy o kontakt telefoniczny. Dodatkowo zachęcamy do zamówienia naszego bezpłatnego katalogu. W ten sposób: "Wszystko dla firmy" oznacza niezmienne "Wszystko dla Państwa – Wszystko dla naszych Klientów"! Tak więc... co możemy jeszcze uczynić dla Państwa w dniu dzisiejszym? Nasi doradcy czekają na Państwa telefon w godz. 7.30-17.30 w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku).