Ławki parkowe

Jeśli nie mają Państwo już siły stać, oferujemy wygodne ławki parkowe, dzięki którym spędzą Państwo przyjemną przerwę obiadową, będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z kolegami i koleżankami a przy okazji zażyją odrobiny słońca – wszystko to w wyjątkowo komfortowych warunkach. W naszej ofercie znajdują się również produkty przeznaczone do ustawienia na zewnątrz budynków.

Ławki parkowe - wyjdźmy na powietrze!Kiedy tylko słonko zaczyna mocniej przygrzewać, każdy pracownik chce spędzić przerwę na zewnątrz. Dobrze, świeże powietrze to w końcu doskonałe remedium na ospałość, oznaki zmęczenia i zamglenie umysłowe. Zamiast zażywać słońca stojąc, Państwa pracownicy od teraz na przerwach będą rozkoszowali się ładną pogodą na ławkach z tworzywa i ławkach drewnianych. Ta inwestycja z pewnością się Państwu opłaci.Nieformalny czynnik sukcesuWiększość pomysłów i innowacji nie rodzi się wcale przy biurku. Nabierają one kształtów w trakcie nieformalnych rozmów z kolegami i koleżankami lub podczas relaksującego lunchu na pięknie ukształtowanym obszarze zewnętrznym firmy.Im wygodniej usadzeni pracownicy lub rozmówcy, tym lepiej. Z tego względu zwracamy szczególną uwagę, aby nasze ławki do siedzenia nie tylko były funkcjonalne, lecz również atrakcyjne od strony wizualnej, zachęcając w ten sposób do rozmów i rozmówek z kolegami. Niezależnie, czy ławka drewniana, klasyczna ławka parkowa, czy zestaw do siedzenia – wybrać należy model najlepiej pasujący do otoczenia Państwa zakładu.Czynnik sukcesu ładnie ukształtowanego terenu zewnętrznego zakładu wzrasta z ilością uwzględnionych detali. Samotna ławka, ustawiona na tle pustej ściany może być rzecz jasna atrakcyjna. Jeśli do całości obrazu dodamy jednak odrobinę zieleni, ustawimy pojemniki na odpady i popielnice oraz zainstalujemy zadaszenie, ławka ta stanie się popularnym miejscem spotkań – ponad działami i hierarchią w firmie.Ławki to sam początekMówiąc, że w KAISER+KRAFT oferujemy „Wszystko do stosowania na zewnątrz'', zapewniamy, że tak właśnie jest. Nie mamy tu na myśli wyłącznie szerokiego asortymentu produktów. W przypadku tematów specjalnych doradzamy Państwu za pośrednictwem naszych poradników zakupów.
Dodatkowych informacji mogą Państwo zasięgnąć u nas osobiście. Szukając partnera w realizacji indywidualnych rozwiązań są Państwo u nas w dobrych rękach.