Marka
Rodzaj produktu
Kolor

Wieszaki na ubrania

Nie każdy wieszak na ubrania jest taki sam. Niektóre są z drewna, tworzywa czy metalu, na odzież, płaszcze, garnitury, spodnie, koszule lub dodatki, czarne, białe, czerwone, nowoczesne lub bardziej tradycyjne. Jedno jest pewne: robią wrażenie. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wieszaków.

W kategorii Wieszaki na ubrania oferujemy Państwu produkty następujących marek: CP, EUROKRAFTpro.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 18
Widok:
Wieszaki na ubrania robią wrażenie
Nawet wieszaki na ubrania w garderobie mogą stać się wizytówką firmy, ponieważ to już w strefie wejściowej firmy, kancelarii lub gabinetu można powitać klientów lub pacjentów, oferując im odpowiednią dozę komfortu. Niejako z wieszakiem w ręku partnerzy biznesowi odnoszą pozytywne pierwsze wrażenie. Podczas późniejszych negocjacji to pierwsze wrażenie może przekształcić się nawet w to coś, co jest niezbędne do uzyskania zlecenia. Wieszaki na ubrania i szafki są jednak pomocne nie tylko dla partnerów biznesowych, lecz również dla pracowników, którzy w czasie pracy muszą gdzieś trzymać swoje ubrania. KAISER+KRAFT oferuje do tego celu stylowe i funkcjonalne kompletne rozwiązania. Urządzając garderoby, do każdego pomieszczenia mają Państwo do dyspozycji zależne od potrzeb alternatywy. Zajmujące niewiele miejsce wyposażenie dodatkowe do garderoby sprawia, że można w niej w wydajny sposób umieścić każdy element ubrania, nawet na niewielkiej powierzchni. Wieszaki na ubrania nadają się przykładowo do sprawdzonych systemów ściennych. A jeśli na garderobę z wieszakami na ubrania praktycznie nie ma miejsca, przydatnym rozwiązaniem mogą okazać się listwy na garderobę. Czy to ławki do szatni, stojaki na parasole, wieszaki na ubrania, czy też wyposażenie dodatkowe – asortyment KAISER+KRAFT zawiera produkty, które są do siebie optymalnie dopasowane i oprócz tego, że są niezbędne, można je również harmonijnie wkomponować w ogólny wygląd pomieszczeń firmowych.

Stylowe wieszaki na ubrania
W KAISER+KRAFT znaleźć można wieszaki na ubrania, które w sposób optymalny dostosowano do powszechnych dziś nowoczesnych designów i które tym samym stanowią bardzo elegancką grupę produktów. Do przechowywania dużej ilości ubrań, jak np. w szkołach, teatrach lub podczas dużych imprez, zaleca się wysokiej jakości, trwałe i zrobione z tworzywa wieszaki na ubrania, dostępne w opakowaniach po 10 szt., natomiast do mniejszych przedsiębiorstw i biur można zakupić mniejszą liczbę wieszaków ze stali szlachetnej. W zależności od stylu firmy lub zastosowania wyposażenie dodatkowe do garderoby i wieszaki na ubrania można przy tym wybrać spośród klasycznie eleganckich lub nowoczesnych i designerskich produktów. Stylowy design powinien bowiem objąć swym zasięgiem wszystkie pomieszczenia i całe wyposażenie. To, jaki wieszak znajdzie się w końcu w koszyku na zakupy, zależy również od wielkości zapotrzebowania na te produkty. Aby sprostać Państwa potrzebom, w sklepie internetowym znajdą Państwo wieszaki na ubrania zarówno w małych, jak i w dużych opakowaniach.