+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Materiał
Kolor
Głębokość
 

Stojaki na parasole

Nie ma nic bardziej frustrującego od chaotycznie poustawianych lub porozrzucanych, mokrych parasolek. Stojaki na parasole pomogą Państwu ujarzmić ten nieporządek i zaprowadzić ład w obszarze wejścia do Państwa firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo stojaki na parasole dla najbardziej wymagających!
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
Stojaki na parasole
Stojaka na parasole nie powinno zabraknąć w żadnej suchej garderobie. Kiedy w deszczowy dzień wchodzi się do danego pomieszczenia z parasolem, człowiek jest zadowolony, że może bezpiecznie odłożyć ten przemoczony i ociekający przedmiot i że powierza go w dobre ręce. Stojak na parasole nie tylko zapobiega roznoszeniu po całym pomieszczeniu spływającej z parasola wody, lecz również sprawia, że goście nie czują się nieswojo. Zwłaszcza w interesie kierownictwa lokalów gastronomicznych i sklepów powinno leżeć unikanie sytuacji, w których mokre parasole noszone są po całym pomieszczeniu. Przyjemnie wyglądające stojaki na parasole mogą być tutaj dobrym środkiem zaradczym. Uchwyty na parasole w garderobach mogą również nadawać atrakcyjniejszy wygląd tym pomieszczeniom i być dopasowane do stylu danej garderoby. KAISER+KRAFT oferuje różnorodne designerskie stojaki na parasole, co pozwala sprostać indywidualnym wymaganiom w zakresie aranżacji danego pomieszczenia. Praktyczne i kompaktowe są również kompletne rozwiązania, w których stojaki na parasole wbudowane są w stojaki na ubrania. W przypadku mebli do garderoby, w których jest więcej miejsca, stojak na parasole można umieścić w taki sposób, aby rzucał się w oczy i poprawiał ogólny wygląd strefy wejściowej.

Stojaki na parasole: design i korzyści
Stojaki na parasole i wieszaki na ubrania zdobią strefę wejściową firmy i stanowią jej bardzo przydatny element. Elegancko wyposażoną garderobą firmy demonstrują swoje wyczucie stylu i uznanie dla jakości. Jeśli podczas urządzania firmy kładzie się nacisk na jakość, wówczas również stojak na parasole powinien odpowiadać ogólnemu wizerunkowi. Stylowym i ponadczasowym wyglądem imponują zwłaszcza stojaki na parasole ze stali szlachetnej, które można po mistrzowsku wkomponować w elegancką garderobę. Praktyczne stojaki na parasole z misą na wodę zapewniają dodatkowo szybkie i łatwe usuwanie wody. Taki pojemnik wychwytowy, do którego ocieka woda, po prostu się wyjmuje i opróżnia. Stojaki na parasole z blachy perforowanej gwarantują natomiast dobrą wentylację, tak aby parasole nie były przez cały czas mokre, a w najlepszym wypadku mogły zupełnie wyschnąć podczas pobytu ich właścicieli w danym miejscu. Stojaki na parasole oferowane przez KAISER+KRAFT łączą w sobie mistrzowski stylowy design i praktyczne korzyści. W sklepie internetowym znajdą Państwo zatem wysokiej jakości wyposażenie dodatkowe do garderoby, które pozwoli stworzyć atrakcyjny ogólny wygląd Państwa przedsiębiorstwa.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów