+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Kolor
Materiał
 

Stojaki na parasole
Stojaka na parasole nie powinno zabraknąć w żadnej suchej garderobie. Kiedy w deszczowy dzień wchodzi się do danego pomieszczenia z parasolem, człowiek jest zadowolony, że może bezpiecznie odłożyć ten przemoczony i ociekający przedmiot i że powierza go w dobre ręce. Stojak na parasole nie tylko zapobiega roznoszeniu po całym pomieszczeniu spływającej z parasola wody, lecz również sprawia, że goście nie czują się nieswojo. Zwłaszcza w interesie kierownictwa lokalów gastronomicznych i sklepów powinno leżeć unikanie sytuacji, w których mokre parasole noszone są po całym pomieszczeniu. Przyjemnie wyglądające stojaki na parasole mogą być tutaj dobrym środkiem zaradczym. Uchwyty na parasole w garderobach mogą również nadawać atrakcyjniejszy wygląd tym pomieszczeniom i być dopasowane do stylu danej garderoby. KAISER+KRAFT oferuje różnorodne designerskie stojaki na parasole, co pozwala sprostać indywidualnym wymaganiom w zakresie aranżacji danego pomieszczenia. Praktyczne i kompaktowe są również kompletne rozwiązania, w których stojaki na parasole wbudowane są w stojaki na ubrania. W przypadku mebli do garderoby, w których jest więcej miejsca, stojak na parasole można umieścić w taki sposób, aby rzucał się w oczy i poprawiał ogólny wygląd strefy wejściowej.

Stojaki na parasole: design i korzyści
Stojaki na parasole i wieszaki na ubrania zdobią strefę wejściową firmy i stanowią jej bardzo przydatny element. Elegancko wyposażoną garderobą firmy demonstrują swoje wyczucie stylu i uznanie dla jakości. Jeśli podczas urządzania firmy kładzie się nacisk na jakość, wówczas również stojak na parasole powinien odpowiadać ogólnemu wizerunkowi. Stylowym i ponadczasowym wyglądem imponują zwłaszcza stojaki na parasole ze stali szlachetnej, które można po mistrzowsku wkomponować w elegancką garderobę. Praktyczne stojaki na parasole z misą na wodę zapewniają dodatkowo szybkie i łatwe usuwanie wody. Taki pojemnik wychwytowy, do którego ocieka woda, po prostu się wyjmuje i opróżnia. Stojaki na parasole z blachy perforowanej gwarantują natomiast dobrą wentylację, tak aby parasole nie były przez cały czas mokre, a w najlepszym wypadku mogły zupełnie wyschnąć podczas pobytu ich właścicieli w danym miejscu. Stojaki na parasole oferowane przez KAISER+KRAFT łączą w sobie mistrzowski stylowy design i praktyczne korzyści. W sklepie internetowym znajdą Państwo zatem wysokiej jakości wyposażenie dodatkowe do garderoby, które pozwoli stworzyć atrakcyjny ogólny wygląd Państwa przedsiębiorstwa.

Stojaki na parasole

Nie ma nic bardziej frustrującego od chaotycznie poustawianych lub porozrzucanych, mokrych parasolek. Stojaki na parasole pomogą Państwu ujarzmić ten nieporządek i zaprowadzić ład w obszarze wejścia do Państwa firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo stojaki na parasole dla najbardziej wymagających!
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
| | |
2-częściowy zestaw, stojak na parasole i kosz na papier
stal szlachetna polerowana na wysoki połysk, blacha perforowana w caro
netto
400,-
netto
269,-
Stojak na parasole, wys. 610 mm
stal szlachetna, szlifowana
netto
od 290,-
Stojak na parasole, wys. 610 mm
blacha pełna, ocynk.
netto
229,-
2-częściowy zestaw, stojak na parasole i kosz na papier
stal szlachetna, polerowana na matowo, pełna blacha z dekoracyjnymi szczelinami
netto
732,-
netto
393,-
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów