Rolki i wyposażenie dodatkowe

W kategorii rolek i wyposażenia dodatkowego nie mamy sobie równych. Znajdą u nas Państwo wszystko, co potrzebne jest profesjonalnego przeprowadzenia procesów roboczych. Od kółka zapasowego, przez łącznik i stację krańcową aż po przenośnik rolkowy.

W kategorii Rolki i wyposażenie dodatkowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Gura, EUROKRAFTpro, HelgeNyberg, ZARGES, RAU, Schulz Stanztechnik, Kongamek, HYMER, Knürr, Proroll, Prosedia, VAR, Altrex, CEMO, DEGARDO, EUROKRAFTbasic, Hailo, interstuhl, Layher, Topstar, Vetter.

Marka
Rodzaj produktu
Szer. przenośnika
Istotne
Liczba artykułów: 172
Rolki i wyposażenie dodatkowe
Tutaj znajdą Państwo rolki do każdego z oferowanych środków transportu, a także inne niezbędne wyposażenie dodatkowe do techniki transportu. Bogata oferta internetowa zawiera wyposażenie dodatkowe pasujące do przenośników rolkowych, pojemników aluminiowych lub skórzanych foteli: kółka, mocowania rolek i inne dodatki do wysokiej jakości wyposażenia biura i zakładu. W codziennej pracy łatwo może dojść do sytuacji, w której potrzeba rolki skrętnej do transportu ruchomego ogrodzenia lub w której rolka skrętna w pojemniku do dużych obciążeń złamała się. Ponadto po niektórych wykładzinach dywanowych rolki w obrotowym krześle biurowym będą ciężko chodzić, co również oznacza konieczność wymiany tych rolek. We wszystkich tych przypadkach wyposażenie dodatkowe oferowane przez KAISER+KRAFT to wybór wysokiej jakości, dzięki któremu można optymalnie skompletować wyposażenie firmy. Zapewniamy także bardzo krótkie terminy dostaw, a w wygodnym katalogu internetowym znajdą Państwo pomoc przy wyborze ze szczegółowym i wyczerpującym opisem oraz z łatwą nawigacją. W ten sposób można szybko znaleźć wymagane wyposażenie dodatkowe, od kółek do pojemników przechylanych aż po nakładki rolkowe do nożycowego stołu podnośnego. Wszelkie zamówione rolki, przenośniki rolkowe i pozostałe wyposażenie dodatkowe dostarczamy bezpłatnie, a ponadto hojnie zapewniamy Państwu 30-dniowe prawo do zwrotu towaru, tak aby nie ponosili Państwo ryzyka, gdy w wyniku pomyłki pojedyncza część nie pasuje tak, jak to pierwotnie skalkulowano. Zwłaszcza jeśli chodzi o różne kółka i wyposażenie kółek do pojemników z dnem klapowym, kontenerów biurowych lub pojemników transportowych, prawidłowy wybór odpowiednich zestawów rolek nie zawsze jest od razu taki łatwy. Tym istotniejszą kwestią jest to, że KAISER+KRAFT zapewnia w tym względzie tak zróżnicowaną i bogatą ofertę. W ramach zamówienia na wszystkie artykuły otrzymują Państwo ponadto 3-letnią gwarancję.

Kółko i rolka – wyposażenie dodatkowe do nożycowych stołów podnośnych, pojemników transportowych i przenośników rolkowych
Kółka, rolki do przenośników taśmowych lub łączniki i łuki sprawiają, że zużyte urządzenia transportowe lub wymagające przedłużenia przenośniki roleczkowe znów są w pełni sprawne. W sytuacji gdy wózek serwisowy nagle przestaje jeździć, jak należy, ponieważ rolki skrętne lub wsporcze wytrącają go z równowagi, zakup nowego wózka transportowego nie jest ani korzystny, ani oszczędny. Dane rolki, a także wyposażenie dodatkowe w poszczególnych podkategoriach można zamówić jako pojedyncze sztuki, w wieloczęściowych zestawach lub w bardzo dużych ilościach. W ten sposób możliwy jest oszczędny zakup zarówno w indywidualnych przypadkach, jak i do dużych stanów magazynowych i obiektów. Do przenośników roleczkowych lub logistyki transportu: w KAISER+KRAFT mogą Państwo nabyć rolki i wyposażenie dodatkowe sprawdzonej jakości i przy znakomitym stosunku ceny do korzyści.