Pokrywy

Potocznie mówi się, że każda potwora znajdzie swego amatora. My mówimy, że każdy pojemnik ma swoją pokrywę. Szczelne zamknięcie jest istotne podczas transportu i magazynowania towarów. W naszej ofercie znajdą Państwo pokrywy do dużych pojemników oraz pojemników do składowania w stos, pojemników okrągłych, przechylanych oraz pojemników kratowych EURO. Zapraszamy!

W kategorii Pokrywy oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, Rubbermaid, CEMO, SHG, EUROKRAFTbasic, Bio-Circle, KERN, Safescan, Vikan, ZARGES, Justrite, mauser, TrendOffice, Kongamek.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
  • Niezrównoważony (299)
  • Zrównoważony produkt (9)
Istotne
Liczba artykułów: 308
Pokrywy i pokrycia ochronne
Pewne zamknięcie jest niezbędne nie tylko podczas transportu wszelkiego rodzaju towarów, lecz również podczas składowania na miejscu. Pokrywy, pokrycia ochronne i pokrywy składane pełnią zatem ważną funkcję, niezależnie od tego, jak niepozorne mogą się wydawać. Utrzymują one świeżość artykułów spożywczych, chronią substancje chemiczne przed obcymi substancjami i skutecznie odgradzają wszelkiego rodzaju składowane towary od zanieczyszczeń lub wilgoci. Aby można było wybrać pokrycia ochronne, pokrywy i systemy zamykania w odpowiedniej wielkości i zrobione z materiału o odpowiednim poziomie stabilności, KAISER+KRAFT oferuje bardzo bogaty asortyment produktów, w którym do najróżniejszych zastosowań branżowych można znaleźć coś odpowiedniego. Czy to zapasowa pokrywa do pojemnika do ustawiania w stos wg normy euro, czy też nakładka z blachy stalowej do okrągłego pojemnika: dla każdego pojemnika i wszelkiego rodzaju kontenerów można tu dostać stosowne wyposażenie dodatkowe. Pokrywy w kolorze szarym, czarnym, niebieskim i w wielu innych kolorach można przy tym zestawiać dowolnie zarówno z pojemnikami przemysłowymi, jak i skrzynkami uniwersalnymi, tak aby zapewnić łatwe optymalne dopasowanie do już istniejących systemów pojemników.

Pokrywy, pokrycia ochronne i zamknięcia na zawiasach
Pokrywy, pokrycia ochronne i nakładki dostępne są w wersjach z polietylenu, z polipropylenu i wielu innych tworzyw. Do pojemników do ustawiania w stos, które muszą wytrzymywać szczególnie duże obciążenia, dostępne są pokrywy stalowe, a także pokrywy ze stali szlachetnej. Aby zapewnić wyjątkowo wygodne ponowne zamykanie/otwieranie, poszczególne pokrywy mogą być wyposażone w zawiasy. Ponadto dzięki umieszczonemu z przodu okienku możliwe jest szybkie i nieskomplikowane sprawdzenie zawartości pojemnika. W KAISER+KRAFT można również znaleźć pokrywy i pokrycia ochronne do dużych pojemników i pojemników kratowych wg normy euro. Jeśli pokrywa ma także chronić przed dostępem osób nieuprawnionych, świetnym rozwiązaniem będą zamykane warianty pokryw, np. z kłódką. Niezależnie od tego, jakie wymagania mają spełniać solidne zamknięcia pokryw: zachęcamy do świadomego wyboru jednego z tych wysokiej jakości produktów.