+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Szerokość
Materiał
Kolor
Głębokość
 

Uchwyty do monitorów, uchwyty do komputerów i telefonów

Posprzątać biurko i pozbyć się wszystkiego, co niekoniecznie musi się na nim znajdować, to zajęcie w sam raz dla naszych systemów porządkowania biurek! Uchwyt do monitora, uchwyt na tablet, ramię uchylne pod telefon i pojemniki na dokumenty pozwolą na idealną organizację stanowiska pracy.
Znaleziono 68 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 68 artykuł/-y/ -ów

Więcej miejsca! Akcesoria do porządkowania biurek, takie jak uchwyty na monitory lub uchwyty do komputerów, zapewniają przestrzeń dla produktywnościWprawdzie dopiero środa, ale w tygodniu wiele się działo, więc na biurku piętrzy się stos korespondencji. Listy zadań z zeszłego spotkania konkurują o uwagę z tabletem, a gdzieś za komputerem znów chowa się desperacko poszukiwany zszywacz. Brzmi znajomo? Może być również inaczej: systemy porządkowania biurek od KAISER+KRAFT zapewniają miejsce na to, co naprawdę istotne – Państwa wyniki. Niech Państwa stanowisko pracy zmieni się w prawdziwą arenę produktywności!Dzięki nadstawkom do biurek wszystko pod kontrolą – tam, gdzie potrzeba, i wtedy, gdy potrzebaUporządkowane biurko nie tylko sprawia na wszystkich dobre wrażenie. Organizacja i struktura przede wszystkim wspierają wydajność. Tylko dzięki odpowiedniej ilości miejsca na pracę stanowisko pracy zasługuje na swoją nazwę – a nasze systemy porządkowania biurek stanowią w tym względzie optymalne rozwiązanie: dzięki uchwytom stołowym, ramionom uchylnym i stojakom podłogowym sprzęt można w elastyczny sposób ustawić w zasięgu ręki, bez konieczności zajmowania powierzchni biurka. Innymi słowy: telefon służbowy, laptop i tablet na żądanie zamiast na stole.À propos elastyczności: czy Państwa biurko rośnie wraz z kolejnymi zadaniami? Dzięki modelom z naszego sklepu internetowego Państwa praca osiągnie wyższy poziom, z bezstopniową – również elektryczną – regulacją wysokości, nawet do 127,5 cm. Oferujemy także wybór w kwestii szerokości, która w zależności od rodzaju i potrzeb sięga do 200 cm. KAISER+KRAFT zapewnia bowiem jakość praktycznie w każdym wymiarze.Wszystko w porządku: artykuły biuroweKiedy zadbaliśmy już o wydajne stanowisko pracy, czas na klasyczne artykuły biurowe. Nasza oferta jest bardzo bogata: artykuły piśmiennicze, papier do tablic, tablice ścienne, magnesy, listwy i folie – ponieważ dobrze zaopatrzone biuro daje jeszcze więcej możliwości. Teraz wystarczy już tylko utrzymać porządek. W tej kwestii właśnie do nas warto skierować swe pierwsze kroki. Przemyślane systemy do sortowania i archiwizacji dokumentów zapewniają porządek tam, gdzie w przeciwnym razie grozi totalny chaos; kartoteki wiszące, tablice do sortowania, obrotowe kolumny na segregatory, półeczki i wiele innych produktów spełnią wszelkie wymagania. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie służymy pomocą!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów