+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Szerokość
 

Ścianki działowe, przegrody pomieszczeń

Z dumą prezentujemy elastyczne rozwiązanie dotyczące układu przestrzennego i rozplanowania stanowisk pracy: ścianki działowe i przegrody pomieszczeń. Dzięki możliwości szybkiego rozstawiania poszczególnych ścianek w krótkim czasie wykreują Państwo odpowiednią strefę prywatności pozbawioną dokuczliwych hałasów i pozwalającą osiągnąć odpowiedni poziom koncentracji.
Znaleziono 47 artykuł/-y/ -ów
| | |
Ścianka funkcyjna
wys. x szer. 1500 x 1200 mm
netto
od 684,-
Nowość
netto
od 1.150,-
netto
2.710,-
Ścianka funkcyjna
wys. x szer. 1800 x 1200 mm
netto
od 785,-
netto
1.990,-
ANKE - Przemysłowy system ścianek działowych
kombinacja narożna, lewostronna, 90°
netto
5.520,-
ANKE - Przemysłowy system ścianek działowych
kombinacja narożna, prawostronna, 90°
netto
5.090,-
ANKE - Przemysłowy system ścianek działowych
ruchomy element podst., szer. 800 mm
netto
2.970,-
netto
2.070,-
magnetoplan - Przegroda pomieszczenia
z tekstylną powierzchnią
netto
999,-
magnetoplan - Przegroda pomieszczenia
z półprzezroczystą szybą ze szkła akrylowego
netto
885,-
magnetoplan - Przegroda pomieszczenia
z szybą ze szkła akrylowego z listwą magnetowand®
netto
975,-
netto
10.010,-
netto
12.840,-
netto
od 1.240,-
netto
od 1.470,-
netto
od 1.660,-
Ścianka działowa
tworzywo, rama jasnoszara
netto
od 999,-
Ścianka działowa
filc, rama jasnoszara
netto
od 1.080,-
Ścianka działowa
szkło akrylowe, przezroczyste
netto
od 1.500,-
Nowość
Zestaw ściennych paneli akustycznych
grub. ścianki 25 mm, szare nakrapiane, opak. 4 szt.
netto
od 1.440,-
Nowość
Akustyczna ścianka przestawna
wys. x szer. x głęb. 1657 x 980 x 27 mm
netto
2.510,-
Nowość
netto
od 1.340,-
Nowość
netto
od 1.540,-
Nowość
netto
2.050,-
Nowość
netto
1.670,-
CONTACT Ścianka działowa
z ramą aluminiową
netto
od 845,-
netto
od 779,-
office akktiv - System przestawnych ścianek i parawanów
wys. x szer. x gł. 1800 x 1000 x 18 mm
netto
od 977,-
Nowość
netto
od 1.380,-
Nowość
netto
od 1.260,-
Nowość
Ścianka działowa easyScreen
jednokolorowa, z izolacją akustyczną
Cena na zapytanie
Nowość
System ścianek przestawnych
element przezroczysty
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
System ścianek przestawnych
ścianka akustyczna
Cena na zapytanie
Nowość
Ścianka przestawna, obrotowa
wys. x szer. x głęb. 1700 x 800 x 400 mm
Cena na zapytanie
Nowość
QUIPO - Ścianka do prezentacji, składana i mobilna
wys. x szer. x głęb. 1905 x 3040 x 50 mm
Cena na zapytanie
Nowość
QUIPO - Ścianka do prezentacji, składana i mobilna
wys. x szer. x głęb. 1905 x 3640 x 50 mm
Cena na zapytanie
Ścianka działowa
tworzywo sztuczne, rama w kolorze szarym łupkowym
netto
od 999,-
Ścianka działowa
filc, rama w kolorze szarym łupkowym
netto
od 1.070,-
Ścianka działowa
szkło akrylowe, kolory przydymione
netto
od 1.060,-
Znaleziono 47 artykuł/-y/ -ów

Ścianki działowe i przegrody pomieszczeń – niezbędna dawka prywatnościCzy próbowali Państwo kiedyś przeprowadzić z klientem spokojną rozmowę w ruchliwej otwartej przestrzeni biurowej, tzw. ''open space''? Czy też skupić się, słysząc ciągle dzwoniące telefony? Jeśli tak, to wiedzą Państwo, dlaczego ścianki działowe i przegrody pomieszczeń to jedne z najważniejszych i najsprytniejszych rozwiązań w nowoczesnym biurze. Również w warsztacie i przemyśle nasze elastyczne ścianki działowe zapewniają większy spokój i porządek w pracy.Jakie są zalety stosowania ścianek działowych i przegród pomieszczeń w przedsiębiorstwie?Nasze ścianki działowe i przegrody pomieszczeń w kategorii produktów Biuro przenoszą koncepcję naszych systemów zabudowy dla dużych hal magazynowych i produkcyjnych na płaszczyznę administracji: dają one możliwość dostosowania otwartego pomieszczenia do Państwa potrzeb przestrzennych i organizacyjnych, a jednocześnie zniwelowania negatywnych aspektów otwartych struktur:  • Problem braku prywatności – np. w otwartej przestrzeni biurowej – rozwiązują nieprzezroczyste ścianki działowe, które wygłuszają dźwięki.

  • Stylowe systemy przestawnych ścianek i parawanów dzielą optycznie pomieszczenie i wyciszają je, bez szkody dla zaplanowanej otwartej koncepcji.

  • Ścianki do prezentacji zapewniają odgrodzoną przestrzeń dla prezentacji firmy – m.in. podczas wystąpień na targach.

  • Jeśli w zależności od projektów zmieniają się wymagania przestrzenne i składy zespołów, ścianki działowe mogą wyznaczać strefy pracy, bez konieczności uprzedniego znajdowania pomieszczenia.


Ścianki działowe stanowią zatem nowoczesną odpowiedź na zmieniające się otoczenie pracy: można je w elastyczny sposób rozplanować, a także w prosty sposób odgrodzić nimi określony obszar roboczy, który z kolei można rozbudować lub pomniejszyć przy użyciu odpowiednich mebli biurowych.Pozwalają one również zachować rozsądną równowagę między spokojną atmosferą pracy a bliską pracą zespołową, spełniając dodatkowo istotne wymagania w zakresie ochrony pracowników przed nadmiernym natężeniem hałasu.Jakie są rodzaje ścianek działowych i w jakich warunkach sprawdzą się poszczególne modele?Wybierając ścianki działowe i przegrody pomieszczeń z naszej oferty, warto kierować się określonymi kryteriami:  • (Satynowane) szkło w ściankach przestawnych i parawanach zapewnia idealne połączenie reprezentacyjnego wyglądu, większej prywatności i koncepcji otwartej przestrzeni.

  • Systemy tłumiących hałas ścianek działowych Premium są nieodzowne zwłaszcza w biurach, w których prowadzi się liczne rozmowy. Mowa tu m.in. o centrach obsługi telefonicznej, redakcjach lub biurach przyjmujących klientów.

  • Parawany z obiciem z materiału lub inne ścianki działowe z nieprzezroczystym obiciem mogą np. ukryć niezbyt atrakcyjne miejsca składowania w otwartym biurze lub tymczasowy składzik na stoisku targowym.

  • Pojedyncze, tłumiące hałas elementy do bezpośredniego zastosowania na biurku zapewniają większy spokój (przy telefonowaniu), pozwalając jednocześnie na liczne rozmowy z sąsiadami, co jest niezbędne podczas współpracy przy projektach.

  • Ścianki do prezentacji nie tylko dzielą pomieszczenie, lecz również zapewniają powierzchnię reprezentacyjną na wizualną identyfikację firmy. Doskonale sprawdzają się zarówno na targach, jak i w biurze, gdzie służą za tablice informacyjne i tablice na notatki.


Mamy dla Państwa jeszcze jedną wskazówkę: wiele z naszych ścianek działowych można zestawiać i łączyć indywidualnie zgodnie z wybraną koncepcją. Na co należy przy tym zwrócić uwagę, dowiedzą się Państwo z przykładów zamieszczonych w naszym poradniku zakupów: Wskazówki dotyczące projektowania dla ścianek działowych Connect.Co zastosować we wrażliwych obszarach roboczych, takich jak pomieszczenia sterylne, lub w warsztacie?Ścianki przestawne stanowią nowoczesne rozwiązanie do organizacji przestrzeni nie tylko w biurze, lecz również w warsztacie i przemyśle. Warianty te muszą jednak spełniać wyższe wymagania w zakresie ukształtowania powierzchni, wytrzymałości i tłumienia hałasu.Mają Państwo liczne opcje do wyboru, w tym nasze przemysłowe ścianki działowe z solidnej blachy perforowanej ze specjalną płytą dźwiękoszczelną. Rozwiązanie to nadaje się zwłaszcza do oddzielania poszczególnych obszarów warsztatu w celu ochrony przed hałasem. Jeśli chcą Państwo w elastyczny sposób urządzić np. biuro halowe, również na tę okoliczność mamy w swojej ofercie odpowiednie systemy ścianek działowych.Jeśli potrzebują Państwo jeszcze bardziej indywidualnej oferty lub rozwiązań do obszarów wrażliwych, takich jak pomieszczenia sterylne, zalecamy kontakt z naszym serwisem, również w razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu. Chętnie udzielimy także porad, jak za pomocą ścianek działowych, krzeseł i stołów uzyskać w firmie elastyczną przestrzeń.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów