+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Siatki do zabezpieczania ładunku

Dzięki siatkom do zabezpieczania ładunku towary są bezpiecznie składowane podczas transportu. Niezależnie od tego, czy trzeba zabezpieczyć duże palety, czy też małe pojedyncze elementy, tutaj znajdą Państwo wszystko, co niezbędne!
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów

Siatka do zabezpieczania ładunku – i wszystko pozostaje na swoim miejscu

Liczby mówią same za siebie: Gdyby każdy ładunek był chroniony przed przesuwaniem się przez siatkę zabezpieczającą lub siatkę mocującą, światowa gospodarka mogłaby każdego roku uniknąć wielomiliardowych strat. Warto zatem rozpocząć zmiany od siebie i zmniejszyć wskaźnik strat w swojej firmie, używając prostej siatki do zabezpieczania ładunku.

Do czego potrzebna jest siatka zabezpieczająca?

W zależności od wielkości oczek i rozmiaru siatki siatka do zabezpieczania ładunku nadaje się praktycznie do wszystkich ładunków luzem i palet, które mają być transportowane drogą lądową, morską lub powietrzną. Dzięki dużej elastyczności i odporności na rozerwanie siatki te doskonale dopasowują się do ładunku. Ponadto siatki transportowe stosuje się jako pionowe ścianki działowe w celu zabezpieczenia ładunku i odgrodzenia go od kabiny kierowcy lub innych obszarów.

O wyborze siatki decydują wielkość, waga i kształt ładunku – a także środek transportu. W gospodarstwach rolnych dużą popularnością cieszy się siatka na przyczepę, natomiast największą elastycznością charakteryzuje się na ogół siatka transportowa.

Należy jedynie mieć na uwadze, że im cięższy ładunek tym większa musi być również wytrzymałość materiału siatki; dotyczy to również produktów o ostrych krawędziach. Trzeba również pamiętać o zamówieniu odpowiednich akcesoriów do mocowania.

Jakie normy i przepisy pozwala spełnić siatka do zabezpieczania ładunku?

Siatka transportowa lub siatka mocująca musi być zawsze mocowana w taki sposób, aby ładunek nie mógł „przesuwać się, przewracać, turlać, spadać ani powodować możliwego do uniknięcia hałasu'', nawet w przypadku nagłego hamowania lub jakiegokolwiek innego nagłego manewru.

Przed rozpoczęciem jazdy kierowca jest zobowiązany dopilnować, by siatka transportowa była w stanie wypełnić te zadania w każdym przypadku. Punkty mocowania podczas zabezpieczania ładunku oraz to, czy dany produkt jest odpowiedni, określono w normach ISO 27955 i 27956.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych produktów do zabezpieczania ładunku prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów