+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Średnica
Wersja wentylatorów
 

Wentylatory
Dzięki odpowiednim wentylatorom zapewnia się w pomieszczeniach zakładowych przyjemny powiew powietrza. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu wydajne wentylatory przemysłowe. Instalowany na stałe wentylator sufitowy zapewnia cyrkulację powietrza w całym pomieszczeniu. Za pomocą wentylatora stojącego można skierować powietrze na dane miejsce, przy czym w razie potrzeby jest on również w pełni mobilny. Wentylator radialny służy natomiast jako system wentylacji odprowadzającej do przewietrzania. Aby zapewnić jak najbardziej optymalną instalację w pomieszczeniu, poszczególne wentylatory dostępne są nie tylko w elastycznych konstrukcjach obudowy, lecz przy danym poziomie hałasu można je również wybrać jako specjalne wygłuszające wersje. W przypadku nieustannego stosowania wentylatorów istotne są ponadto systemy oszczędzające prąd, które zapewniają jednak dużą moc w przeliczeniu na kilowaty. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo najnowocześniejsze systemy wentylacyjne również do wyposażenia biura. Wentylator o dużej wydajności, wentylatory podłogowe, czy też wentylatory kolumnowe z obsługą zdalną na podczerwień – to wysokiej jakości wyposażenie firmy czeka na Państwa w naszej ofercie internetowej.

Wentylatory jako urządzenia stołowe
Wentylatory stołowe zapewniają przyjemne ochłodzenie w miejscu pracy, zwłaszcza gdy letnie temperatury sięgają zenitu, a ich estetyczne kształty w stylowej chromowanej wersji nadają im również atrakcyjny wygląd. Wyjątkowo łatwe w utrzymaniu są natomiast wentylatory z tworzywa. Wymiary płatów skrzydła w wentylatorach znacznie przekraczają 250 mm. Dodatkową zaletą tych urządzeń stołowych jest to, że zimą można je po prostu zdjąć ze stołu, tak aby stworzyć więcej miejsca na akta, dokumenty i urządzenia peryferyjne. Wszelkie urządzenia dostarczane są bezpłatnie w krótkim terminie i są zgodne z przepisami bezpieczeństwa mającymi zastosowanie do poszczególnych rodzajów urządzeń. Osłony zabezpieczające i automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewniają bezpieczną instalację. Zachęcamy do zamówienia w naszym sklepie internetowym wysokiej jakości produktów przemysłowych do nieprzerwanego i długotrwałego stosowania od takich cenionych dostawców jak HSM, a także do skorzystania z wygodnych warunków dostawy, w tym z 30-dniowego prawa do zwrotu każdego z artykułów.

Wentylatory

Fajny pomysł, nie tylko na upał: wentylatory! Przemieszają powietrze i schłodzą pomieszczenie. Można je stosować również w zimie: odprowadzają nagromadzone pod sufitem ciepłe powietrze z powrotem ku dołowi.
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 689,-
Wentylator kolumnowy z obsługą zdalną na podczerwień
wys. x szer. x głęb. 865 x 235 x 280 mm
netto
od 369,-
Wentylator stołowy
wys. x szer. x głęb. 470 x 355 x 270 mm
netto
od 159,-
Wentylator podłogowy z uchwytem do przenoszenia
stal chromowana, 3-stopniowa dmuchawa
netto
od 429,-
Wentylator stojący z obudową z tworzywa
biały, 3 stopnie prędkości obrotów
netto
od 199,-
netto
od 249,-
netto
od 1.130,-
netto
1.170,-
Wentylator przemysłowy
model stojący IPX4
netto
1.050,-
netto
299,-
netto
339,-
Wentylator podłogowy
w całości z metalu, chromowany, przełącznik trzystopniowy
netto
od 375,-
netto
1.210,-
netto
od 399,-
netto
1.090,-
Wentylator stojący, regulacja wysokości
Ø łopaty wirnikowej 400 mm
netto
od 459,-
Wentylator okienny
do budynku uniwersalnego
netto
1.420,-
Wentylator
do budynku uniwersalnego
Cena na zapytanie
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów