Marka
Rodzaj produktu
Szerokość [mm]
605
605
4050
4050
-

Stoły warsztatowe

Zakup stołu warsztatowego wiąże się z podjęciem ważnych decyzji. Dzięki stołom warsztatowym mają Państwo możliwość przemyślanego i uporządkowanego wyposażenia warsztatu. Dodatkowo stoły warsztatowe pełnią rolę solidnej podstawy dla wykonania najróżniejszych prac rzemieślniczych. Są przy tym podstawowym narzędziem pracy, którego nie może zabraknąć w żadnym warsztacie.

W kategorii Stoły warsztatowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: ANKE, EUROKRAFTpro, LISTA, RAU, EUROKRAFTbasic, QUIPO, Treston.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 345
Widok:
Stoły warsztatowe – stoły robocze do warsztatu
Tutaj znajdą Państwo solidne i wysokiej jakości stoły warsztatowe znanych producentów. W warsztacie lub w hali magazynowej – te stoły robocze i szafy na narzędzia zawsze znajdą różnorodne zastosowanie. Solidne blaty robocze świetnie nadają się nawet do ciężkich prac i częstego obciążania, a w zależności od wersji zapewniają dużo miejsca do przechowywania, dbając w ten sposób o ład i czystość. Wszystkie stoły warsztatowe są solidne i masywne, wykonane z drewna i metalu, niezwykle stabilne i zapewniają długą żywotność. Do mobilnych zastosowań oferujemy w naszym asortymencie lekkie i ruchome stoły robocze i szafki, które sprawdzają się zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach. Wyjątkowo niewiele miejsca zajmuje mały ruchomy stół warsztatowy na rolkach, w którego szufladach można schować najpotrzebniejsze rzeczy, a na blacie majsterkować. Aby spełnić różnorodne potrzeby, wiele spośród oferowanych stołów warsztatowych posiada regulację wysokości (np. ten stół warsztatowy z regulacją wysokości z blatem z litego drewna bukowego), a niektóre z nich można również łączyć w systemie modułowym z innymi meblami. Do przechowywania materiałów lub narzędzi wiele modeli ma wbudowane szuflady lub półki. Podczas zakupu stołu warsztatowego możliwe jest zatem zaplanowanie go według indywidualnych potrzeb.

Stoły warsztatowe z drewna lub blachy stalowej – solidne powierzchnie robocze spełniające wszelkie wymogi
Do specjalnych przestrzeni oferujemy ponadto stoły warsztatowe w formie mobilnych kontenerów na kółkach, które idealnie dopasowują się do istniejących struktur pomieszczenia. Wszystkie wersje takich stołów roboczych mają bardzo dużą nośność, są niezawodne i wykonane w najwyższej jakości. Ponadto charakteryzują się one atrakcyjnym wizualnie i nowoczesnym designem, tak aby te powierzchnie robocze i miejsca do przechowywania można było profesjonalnie wkomponować w nowoczesne wnętrza biurowe i warsztatowe. Blat stołu można zamówić do wyboru jako blat uniwersalny, blat pokryty blachą stalową lub blat z litego drewna bukowego. Drzwi i szuflady można natomiast zabezpieczyć zamkiem numerycznym i w ten sposób ograniczyć dostęp jedynie do osób upoważnionych. W KAISER+KRAFT znajdą Państwo zawsze bogaty wybór różnorodnych, wysokiej jakości stołów warsztatowych do Państwa firmy, które stanowią najlepsze wyposażenie do wszelkich zadań. Profesjonalne stoły warsztatowe dla profesjonalistów.