+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Właściwości
 

Pulpity warsztatowe

Warsztat, wysyłka i magazyn to miejsca, w których również można wygłaszać przemówienia! Dla prawidłowego przeprowadzenia instruktażu pracowników potrzebują Państwo pulpitu do stania lub pulpitu warsztatowego. Dzięki niemu osoba wygłaszająca wykład lub rzeczony instruktarz jest świetnie widoczna i dobrze słyszana. Pulpit oferuje dodatkowo miejsce do przechowywania, jest mobilny i pozwala na za zaprowadzenie porządku.
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów
| | |
QUIPO - Pulpit warsztatowy, stacjonarny
z 2 trwałymi ściankami z blachy stalowej
netto
1.190,-
QUIPO - Pulpit - zestaw kombi
składa się z szafki na narzędzia, pulpitu do pisania i podwozia na rolkach
netto
1.680,-
netto
1.340,-
Przemysłowy pulpit stojący
z szafką z drzwiami skrzydłowymi
netto
1.990,-
netto
3.050,-
EUROKRAFT - Pulpit na kółkach
z szafką i 2 półkami
netto
1.990,-
Szafa na narzędzia z pulpitem do pisania
wys. x szer. x gł. 1220x915x457 mm
netto
od 1.170,-
Pulpit stojący z przegrodami do sortowania
z szafą z drzwiami skrzydłowymi i 1 półką
netto
1.640,-
EUROKRAFT - Pulpit warsztatowy
z szafką i 3 szufladami
netto
2.700,-
netto
1.460,-
RAU - Przemysłowy pulpit stojący
z otwartą przegrodą nad szafką
netto
od 2.380,-
RAU - Przemysłowy pulpit stojący
z 1 szufladą nad szafką
netto
od 2.830,-
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów
Pulpit stojący i pulpit warsztatowy
Pulpity stojące kojarzą się zazwyczaj z pulpitem mówcy i prezentacją. Pulpit jednak już od dawna nie jest używany tylko do celów prezentacji i moderacji, lecz można go również stosować jako pulpit warsztatowy w nowoczesnych warsztatach przemysłowych. Wózek warsztatowy i stół warsztatowy już od dawna nie są zatem jedynym praktycznym wyposażeniem warsztatu. Pulpit stojący może służyć w warsztacie z jednej strony jako półka na instrukcje, wskazówki i podręczniki, a z drugiej strony jako powierzchnia do pisania, na której można sporządzać raporty i przeprowadzać kontrolę poszczególnych etapów pracy. Podczas gdy górna część funkcjonuje jako pulpit do pisania lub odkładania dokumentów, dolną część pulpitu stojącego można wykorzystać do najróżniejszych celów. Można tam wbudować kilka szuflad do przechowywania narzędzi, wskazówek i materiałów do pisania lub też przegrody do sortowania mogą się znajdować za drzwiami szafy. Dostęp do niektórych półek w pulpicie stojącym może być również otwarty – bez szuflad ani drzwi, tak aby można tam było odkładać rzeczy, do których potrzebny jest szybki dostęp.

Ruchome pulpity do warsztatu
Pulpit stojący z rolkami może być w warsztacie bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ poszczególni pracownicy najczęściej nie muszą wykonywać swojej pracy w jednym i tym samym miejscu. Przykładowo w warsztacie samochodowym pulpit na kółkach można przesuwać od samochodu do samochodu, tak aby zawsze móc zapisać, kto i co zrobił przy danym pojeździe. Na pulpicie stacjonarnym osoby odpowiedzialne mogą natomiast sporządzać ważne raporty dzienne. Na koniec dnia odnotowuje się wówczas przykładowo liczbę otrzymanych zwrotów i liczbę przetworzonych zwrotów, a także liczbę zapakowanych paczek do wysyłki. W oparciu o te dane można następnie sporządzać istotne statystyki firmowe. Na znajdującej się poniżej pulpitu do pisania niewielkiej powierzchni do przechowywania można w sprytny sposób trzymać segregatory z raportami dziennymi z paru miesięcy. Pulpit na kółkach lub pulpit stojący – dzięki nim również w warsztacie i fabryce w każdym obszarze roboczym może panować możliwie największy porządek i można przeprowadzać analizy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów