+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Nawijarki do węży i kabli

Pozbądź się przyczyn potknięć, plątaniny kabli i przewodów. Nawijarka do węża i kabla zaprowadzi konieczny porządek. Zapewni więcej bezpieczeństwa pracy na budowach, w warsztatach i garażach. Wystarczy rozwinąć potrzebną długość kabla i po zakończeniu pracy z powrotem go zwinąć. Porządek gwarantowany.
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
Nawijarki węży i kabli
Nawijarki węży i kabli zapewniają w całym zakładzie schludny wygląd i dbają o to, by procesy produkcyjne przebiegały bez uciążliwych potknięć. Im więcej pośpiechu w nowoczesnym dniu pracy, tym ważniejsze są dobrze przemyślane rozwiązania w zakresie przechowywania kabli i węży. Wyjątkowo pożyteczne okazują się w tym względzie profesjonalne nawijarki węży i kabli. Różnią się one sposobem mocowania, obszarem stosowania i wykonaniem, jednak zawsze zrobione są z materiałów, które najlepiej nadają się do długotrwałego użytkowania także podczas wymagających okresów produkcyjnych. Nawijarki węży i uchwyty do kabli skutecznie przyczyniają się zarówno do sprawnego przebiegu procesów produkcyjnych, jak i bezwypadkowych dróg w miejscu pracy. Aby wybrać odpowiednią nawijarkę węża i kabli, należy w równym stopniu wziąć pod uwagę średnicę nominalną, przyłącza i wytrzymałość, jak i kwestię izolacji i odporności na występujące miejscowo chemikalia.

Nawijarki do zastosowań przemysłowych – bezpieczeństwo ponad wszystko
Do każdego zastosowania przemysłowego znajdą Państwo u nas odpowiednią nawijarkę do kabli i węży. Nawijarki do węża do powietrza lub wody, do różnorodnej średnicy nominalnej i wielkości przyłącza, o różnej wytrzymałości na nacisk, z odpornym na działanie oleju przewodem wężowym z gumy: nasza optymalna oferta zapewnia szeroki wybór produktów do zastosowania w nowoczesnych obiektach produkcyjnych. Ważne słowa kluczowe to w tym wypadku: całkowicie izolowana, niewymagająca konserwacji lub zabezpieczona przed rozpryskami wody. Wszelkie modele, mobilne lub do zainstalowania na stałe, wykonane są zgodnie z najnowocześniejszymi wymogami w zakresie obciążeń przemysłowych. Zachęcamy do wyboru z oferty KAISER+KRAFT odpowiednich nawijarek węży i kabli do Państwa obszaru zastosowań, aby w ten sposób zwiększyć porządek i bezpieczeństwo również w Państwa warsztacie.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów