Rodzaj produktu
Szerokość [mm]
25
25
1520
1520
-
Cecha

Maty przemysłowe

Zapraszamy na matę – naszą mate przemysłową, która jest produktem o szeregu korzyści. Jest bezpieczna, ergonomiczna, gwarantuje większą mobilność. W naszej ofercie znajdą Państwo maty przemysłowe, odpowiednie dla Państwa wymagań i właściwości podłoża.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 144
Widok:
Maty przemysłowe – ergonomia i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
Na żadnym stanowisku pracy, gdzie pracownik większą część pracy spędza na stojąco, nie powinno zabraknąć mat przemysłowych. Przemawia za tym wiele istotnych czynników: wysokie maty piankowe lub nierówne powierzchnie wspomagają ukrwienie mięśni nóg i pleców, ponieważ stojąc na miękkim podłożu, pracownik zawsze jest w ruchu. Jednocześnie dzięki ergonomicznym matom przemysłowym zapobiega się szybkiemu zmęczeniu, a nierówne, profilowane powierzchnie zapewniają dodatkowo ochronę przed niebezpiecznymi wypadkami na skutek poślizgnięcia. W ten sposób właściwe zastosowanie mat przemysłowych sprawia, że można uniknąć długich zwolnień chorobowych z powodu problemów z plecami lub wypadków przy pracy. Ergonomiczne stanowisko pracy i zapobieganie wypadkom to wprawdzie dwa główne cele stosowania mat przemysłowych, maty te mają jednak również wiele innych funkcji, które opisaliśmy w naszym systemie informacyjnym – maty podłogowe. Dla specjalnych stanowisk pracy istnieją specjalne funkcje, zatem również przez Internet mogą Państwo nabyć maty podłogowe, które spełnią Państwa wymagania. Oprócz mat w naszym sklepie znajdują się także specjalne produkty, takie jak ta samoprzylepna taśma antypoślizgowa, która także ma swój wkład w zapobieganie wypadkom.

Różnorodność mat przemysłowych do stanowisk pracy w pozycji stojącej
Dostępne w naszym sklepie internetowym różnorodne maty przemysłowe nadają się do każdego stanowiska pracy w pozycji stojącej i mają wiele dodatkowych zalet. Na zaolejonych lub wilgotnych stanowiskach pracy mata podłogowa z perforowaną powierzchnią zapewnia doskonały efekt drenażu. Dzięki odpływowi wilgoci z takich mat przemysłowych unikają Państwo również wypadków na skutek poślizgnięcia. W naszym asortymencie mamy również maty do stanowisk pracy z powierzchnią bez otworów, które są odporne na większość olejów, tłuszczów i chemikaliów. Niektóre ruszty podłogowe z tworzywa nadają się szczególnie do tego, by mogły po nich przejeżdżać ciężkie urządzenia transportowe. Inne specjalne powłoki na powierzchni mat sprawdzają się przykładowo na spawalniczych stanowiskach pracy lub na stanowiska pracy przy montażu, na których nie można dopuścić do wyładowań elektrostatycznych. Ponadto w naszej ofercie internetowej znajdują się maty do pomieszczeń mokrych i maty wychwytujące brud. Liczne maty przemysłowe sprzedawane są również na metry i są docinane specjalnie do Państwa stanowiska pracy. Za pomocą dostępnych na metry mat podłogowych można zatem zapewnić ich idealne dopasowanie w danym zakładzie. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdą Państwo matę przemysłową, która będzie odpowiadać Państwa indywidualnym potrzebom. Podczas wyboru zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego systemu informacyjnego – maty podłogowe oraz z porad ekspertów.