+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Żarówka
Strumień świetlny
Rodzaj oświetlenia
Moc
 

Latarki ręczne, reflektory budowlane

Latarki ręczne i reflektory budowlane są obecnie dostępne w różnych wersjach. Poniżej zamieszczamy informacje, kiedy odpowiedniejszym wyborem są latarki ręczne, a kiedy reflektory budowlane, a także jakie funkcje są niezbędne w przypadku określonego zastosowania.
Znaleziono 29 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
370,-
netto
262,-
netto
267,-
netto
323,-
Latarka ołówkowa
z eLED, moc 3,9 W
netto
192,-
Bezpieczna latarka LED
z akumulatorem litowo-jonowym
netto
1.760,-
netto
445,-
Bezpieczna latarka LED na hełm
z akumulatorem litowo-polimerowym / 4 x baterie AAA
netto
754,-
Nowość
Latarka kieszonkowa LED
z solidną obudową z aluminium
netto
230,-
Nowość
Latarka LED
do fabryki i warsztatu
netto
202,-
Nowość
Latarka kieszonkowa LED
obudowa z tworzywa
netto
180,-
Nowość
Lampa warsztatowa LED
z uchwytem zaciskowym
netto
431,-
Nowość
netto
297,-
Nowość
SCANGRIP - Reflektor budowlany LED NOVA SPS
system wymiany akumulatorów, przyłącze sieciowe, Bluetooth
netto
od 1.310,-
Nowość
SCANGRIP - Latarka LED MAG PRO
bezstopniowa regulacja oświetlenia
netto
314,-
Nowość
SCANGRIP - Latarka LED UNIFORM
ze stacją ładowania
netto
445,-
Nowość
SCANGRIP - Latarka kieszonkowa LED MINIFORM
bardzo cienka, ze światłem punktowym na górze
netto
288,-
Nowość
netto
314,-
Nowość
netto
393,-
Nowość
SCANGRIP - Latarka czołowa LED I-VIEW
z akumulatorem i technologią czujników
netto
367,-
Nowość
SCANGRIP - Reflektor budowlany LED NOVA K C+R
zasilanie sieciowe i akumulatorowe
netto
od 1.000,-
Nowość
SCANGRIP - Reflektor budowlany LED NOVA R
przenośny, z akumulatorem, funkcja regulacji oświetlenia
netto
524,-
Nowość
SCANGRIP - Lampa robocza LED Audio
z głośnikiem i magnetyczną podstawką
netto
665,-
Nowość
Lampa robocza LED
z głośnikiem z Bluetooth
netto
od 725,-
Nowość
Latarka ręczna LED Audio
z głośnikiem z Bluetooth
netto
385,-
Nowość
Reflektor budowlany LED z akumulatorem, 25W
4 stopnie regulacji jasności światła
Cena na zapytanie
Nowość
Reflektor budowlany LED, 40W
z głośnikiem z Bluetooth
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Znaleziono 29 artykuł/-y/ -ów

Dają naprawdę dużo światła: zasilane akumulatorami latarki ręczne i reflektory budowlaneJakie funkcje musi posiadać latarka ręczna, by była przydatna w firmie i warsztacie? Jako latarka kieszonkowa i lampa robocza powinna oczywiście zapewniać mocne światło. W przypadku oferowanych przez nas latarek ręcznych jest to oczywiście standard. Jest jednak jeszcze wiele innych rzeczy, które należy rozważyć przed zakupem latarek ręcznych i reflektorów budowlanych:1. Ile rąk potrzeba do pracy?


Podczas naprawy i montażu zazwyczaj trzeba pracować obiema rękami. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są w tym przypadku latarki ręczne z wbudowanym magnesem. W swobodnej pracy przy użyciu obu rąk pomocne są także składane haczyki.2. Czy praca wykonywana jest w wilgotnym otoczeniu?


Jeśli kapie woda lub rozpryskuje się olej, latarka ręczna powinna być wodoodporna i odporna na chemikalia. Takie akumulatorowe latarki ręczne przeznaczone są do użytku właśnie w tego rodzaju środowisku i wysoko cenione przez profesjonalistów.3. Czy praca wykonywana jest w strefach zagrożonych wybuchem?


Jeśli tak, latarki ręczne muszą być zabezpieczone przed wybuchem – zgodnie z obowiązującymi normami. W przemyśle petrochemicznym, w pracy przy pożarach, katastrofach itp. są one niezbędne.4. Czy konieczna jest funkcja regulacji światła roboczego?


Podczas gdy niektórzy pracownicy potrzebują bardzo jasnego światła, u innych takie światło wywołuje bóle głowy, a skupienie na pracy możliwe jest wyłącznie przy ciemniejszym świetle. Dlatego wiele naszych latarek ręcznych można przyciemnić i w ten sposób ustawić oświetlenie według preferencji użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych latarek ręcznych z bezstopniową regulacją oświetlenia: od 10 do 100% siły świecenia.5. Czy oprawa również musi być regulowana?


Jeśli tak, właściwym wyborem będzie latarka ręczna z obrotową głowicą. Wystarczy wówczas obróć głowicę do pożądanej pozycji: góra, dół, na ukos, prosto itd.6. Jak długo latarka będzie trzymana w dłoni?


Godzina trzymania latarki w dłoni z pewnością nie pozostaje bez wpływu na zdrowie. Do takich zastosowań rekomendowane są zatem latarki ręczne z ergonomicznym uchwytem.Latarki ręczne czy reflektory budowlane? I to, i to!Podczas prac wymagających obu wolnych rąk można wprawdzie stosować latarki ręczne, jeśli jednak chcemy oświetlić większą powierzchnię roboczą, stanowią one co najwyżej uzupełnienie reflektorów budowlanych. Reflektory takie wystarczy ustawić na podłodze lub na statywie i skierować wiązkę światła pod odpowiednim kątem za pomocą ruchomego uchwytu. Dlaczego reflektory budowlane będą w tym przypadku lepszym rozwiązaniem? Ponieważ strumień świetlny osiąga w nich wartość do 1000 lumenów, są one szczególnie solidne i zazwyczaj wodoodporne. Ponadto bardzo długo działają na jednym ładowaniu akumulatora. Reflektora budowlanego można również użyć jako oświetlenia ręcznego – na dłuższą metę będzie to jednak dość męczące. Jeśli zatem w danym miejscu potrzeba dodatkowego światła, odpowiedniejszym źródłem światła będzie latarka ręczna.Potrzebna latarka ręczna lub reflektor budowlany? Nie wolno zapominać o wydajności.Latarki ręczne i reflektory budowlane, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, spełniają wszelkie wymagania. Oferujemy małe, średnie i duże warianty z uchwytami, statywami lub magnesami. Lampy te zasilane są za pomocą systemów ładowania i wbudowanych Powerbanków. Dodatkowo udzielamy co najmniej trzyletniej gwarancji. Brzmi przekonująco? Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów