Marka
Rodzaj produktu
Nośność

Kozły podstawiane i kozły na rolkach

Kozły podstawiane i kozły na rolkach, które znajdą Państwo w naszej ofercie to doskonałe urządzenia pomocnicze, które ułatwią Państwu codzienną pracę z nieporęcznymi elementami, rurami, deskami, płytami i innymi wielkogabarytowymi elementami.

W kategorii Kozły podstawiane i kozły na rolkach oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, Kongamek.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 7
Widok:
Kozły podstawiane i kozły z rolkami – łatwiejsza praca w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Ciężkie płyty, długie rury, nieporęczne deski: każdy, kto w warsztacie lub na budowie musi się odpowiednio do nich zabrać, ten zna wartość kozłów podstawianych i kozłów z rolkami. Czym jednak różnią się oba produkty? To proste. Kozły podstawiane stosuje się przykładowo wówczas, gdy palety trzeba podnieść na określoną wysokość, aby móc na nich pracować. Wystarczy umieścić pod nimi kilka kozłów podstawianych i gotowe. Za pomocą kozła podstawianego można również w prosty sposób powiększyć powierzchnię dostępną na Państwa stole warsztatowym. Tak czy inaczej, nie muszą się Państwo przy tym martwić o aspekty bezpieczeństwa, ponieważ nasze modele są niezmiernie solidne i bez problemu znoszą trudne warunki codziennej pracy w warsztacie. Jedyne, na co muszą Państwo uważać, to dostateczna nośność danych kozłów podstawianych. A jeśli praca jest już skończona, wystarczy złożyć kozioł podstawiany i schować go, oszczędzając w ten sposób miejsce, lub przenieść do kolejnego miejsca stosowania.

Kozły podstawiane i kozły z rolkami – po prostu praktyczne i dobre.
Kozły z rolkami zmniejszają natomiast siły napędowe i tym samym są produktami pierwszego wyboru, jeśli podczas pracy istnieje konieczność podpierania dłuższych rur lub desek, aby przykładowo móc wprowadzić je na maszyny, takie jak frezarki lub wiertarki. Kozły te dostępne są albo ze zwykłymi rolkami nośnymi, albo ze wspornikami w kształcie litery V i rolkami kulkowymi. W tym drugim przypadku są one bardziej elastyczne, ponieważ przedmiot, nad którym się pracuje, można przesuwać we wszystkich kierunkach, a nie tylko do przodu lub do tyłu. A co z kwestią ergonomii? Wszystkie kozły z rolkami są pod tym względem znakomite, ponieważ mają bezstopniową regulację wysokości, tak aby wyginanie się, schylanie lub wyciąganie było już tylko pieśnią przeszłości. Zachęcamy zatem do wyboru właściwego modelu!