+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Warsztat, przemysł

Mistrzowie nie spadają z nieba, ich znajduje się w warsztatach, najchętniej takich z profesjonalnym wyposażeniem. Takim, jakie znajdą Państwo u nas: bezpiecznym, ergonomicznym i solidnym, które pozwoli zrobić z Państwa warsztatu warsztat mistrzowski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Nasze kategorie produktów
Grzejniki
Tą kategorię powinni Państwo sobie zapamiętać. Jeśli w pomieszczeniach ...
Kozły podstawiane i kozły na rolkach
Kozły podstawiane i kozły na rolkach, które znajdą Państwo w naszej ofercie to ...
Lampy do stanowisk pracy
Prawidłowe oświetlenie stanowiska pracy jest jednym z najważniejszych czynników, ...
Latarki ręczne, reflektory budowlane
Latarki ręczne i reflektory budowlane są obecnie dostępne w różnych wersjach. ...
Lustra drogowe i kontrolne
Lustereczko, powiedz przecie, kto najlepszą da ochronę mi na świecie? Odpowiedź: ...
Maty przemysłowe
Zapraszamy na matę – naszą mate przemysłową, która jest produktem o szeregu ...
Nawijarki do węży i kabli
Pozbądź się przyczyn potknięć, plątaniny kabli i przewodów. Nawijarka do węża i ...
Pulpity warsztatowe
Warsztat, wysyłka i magazyn to miejsca, w których również można wygłaszać ...
Stoły warsztatowe
Zakup stołu warsztatowego wiąże się z podjęciem ważnych decyzji. Dzięki stołom ...
Systemy płyt perforowanych i akcesoria
Porządek w systemie zapewnią … systemy płyt perforowanych, dzięki którym ...
Technologia systemów wężowych
W jaki sposób płyny przedostają się z beczki do kanistra? A co z sprężonym ...
Urządzenia laboratoryjne
Naszą wiedzę w dużej mierze zawdzięczamy urządzeniom laboratoryjnym, takim jak ...
Wentylatory
Fajny pomysł, nie tylko na upał: wentylatory! Przemieszają powietrze i schłodzą ...
Wózki montażowe
Produkty wszechstronne: wózki stołowe, pełniące funkcję mobilnego warsztatu. Są ...
Wózki narzędziowe
Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia warsztatów bezwzględnie jest ...
Wyświetlacze przemysłowe
Wyświetlacze przemysłowe można wykorzystywać na wiele sposobów, do powitania ...
Zasłony, maski i osłony spawalnicze
Pewne zawody wymagają stosowania osłon spawalniczych, chroniących przed oparami, ...

Warsztat i przemysł – najważniejsze zagadnienia w kwestii wyposażenia fabrykiCzy kiedykolwiek zastanawiali się Państwo, co światło ma do czynienia z wydajnością pracy? Lub dlaczego systemy płyt perforowanych są w warsztacie i przemyśle skrytymi gwiazdami porządku? Nie muszą sobie Państwo zadawać tych pytań, prosimy zdać się na nas.W naszej kategorii produktów Fabryka znajdą Państwo wszystko, co sprawi, że Państwa przedsiębiorstwo będzie lepiej zorganizowane i bezpieczniejsze, a praca w nim wydajniejsza. Do Państwa dyspozycji przekazujemy również odpowiedni poradnik zakupów. W końcu mistrzowie różnych fachów mają ważniejsze rzeczy do robienia, niż długie przemyślenia na temat wyposażenia fabryki.Od pustego pomieszczenia do intensywnej pracy w warsztacie i przemyśleNa początku każdej działalności mamy do czynienia z pustym pomieszczeniem. Ponieważ cztery ściany to jeszcze nie warsztat, w zamieszczonym w magazynie Executive artykule „Wszystko na swoim miejscu'' pokazujemy, na czym polega planowanie wyposażenia.Ten etap już dawno mają Państwo za sobą? Doskonale, zatem zadbajmy o stanowiska pracy. Mogą Państwo postawić na pojedyncze stoły warsztatowe lub zdecydować się np. na wyposażenie systemowe LISTA. Zaleta? Kiedy wszystkie części do siebie pasują, stanowisko pracy dobrze wygląda, można je lepiej zorganizować oraz lepiej dopasować do aktualnych potrzeb.A co jeśli wokół jest nieco mrocznie? W końcu bez światła w warsztacie i przemyśle można wyprodukować co najwyżej siniaki i przestoje. Czy wystarczy zatem powiesić nad stołem warsztatowym zwykłą żarówkę? Mamy dla Państwa kilka lepszych pomysłów. Z pomocą naszych wskazówek dotyczących rozwiązań w zakresie oświetlenia zapewnią sobie Państwo najlepsze oświetlenie dla swojego miejsca pracy.Stanowisko pracy: gotowe. Oświetlenie: gotowe. Brakuje jeszcze… Narzędzi! Zamiast kupować wszystkie pomoce oddzielnie, dzięki naszym zestawom narzędzi zaoszczędzą Państwo czas na poszukiwania, a jednocześnie zdobędą najlepsze argumenty na utrzymanie porządku w postaci wkładów piankowych Shadowboard.A ponieważ myślimy o wszystkim, w naszym systemie informacyjnym dotyczącym mat podłogowych znajdą Państwo wskazówki, w jaki sposób zwiększyć bezpieczeństwo na każdym stanowisku pracy i wybrać idealne podkłady. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu szybko można bowiem stworzyć czyste i bezpieczne dla zdrowia stanowisko pracy w pozycji stojącej.Wreszcie można zaczynać! Jeśli jednak nadal czegoś brakuje, u nas zawsze znajdą Państwo odpowiedni produkt. Jeśli nie uda się to od razu, prosimy o kontakt telefoniczny. W końcu nie powinni Państwo być zmuszeni do zbyt długich przemyśleń, praca czeka!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów