+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Rodzaj produktu
 

Rowery, hulajnogi i wózki zakładowe

Nowoczesne, aktywnie i ekologicznie myślące przedsiębiorstwa przesiadają się na rowery firmowe. Są idealne w przypadku konieczności pokonywania większych odległości w obrębie firm i przedsiębiorstw posiadających rozległy teren przyzakładowy. Korzyści: tańszy zakup, niższe koszty utrzymania i udostępniania, mniejsze zapotrzebowanie na miejsce parkingowe, więcej ruchu na stanowisku pracy i dodatni bilans emisji CO₂.
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
| | |
HelgeNyberg - Wózek na rolkach MODEL 86
3 kółka, z powierzchnią ładunkową
netto
3.360,-
HelgeNyberg - Hulajnoga MODEL 10
3 kółka, dzwonek i kosz
netto
2.640,-
HelgeNyberg - Hulajnoga MODEL 65
2 kółka, dzwonek i kosz
netto
2.230,-
HelgeNyberg - Rower MODEL 20
3 kółka, z powierzchnią ładunkową
netto
4.980,-
Kongamek - Wózek zakładowy SCOOTER
dł. x szer. 1470 x 700 mm
netto
2.480,-
EuroScooter II ES
niedopuszczony do ruchu po drogach publicznych
netto
od 15.740,-
EuroScooter II ES
dopuszczony do ruchu po drogach publicznych
netto
od 18.420,-
Nowość
netto
od 3.530,-
Nowość
Rower towarowy CLASSIC
rower roboczy do transportu wewnątrzzakładowego
netto
od 4.310,-
Nowość
netto
od 2.140,-
Poradnik Zakupowy w kategorii Rowery
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
Rowery firmowe do transportu ciężkich i lekkich ładunków
Rower transportowy czy rower towarowy? Najlepiej je połączyć! Do wewnątrzzakładowego transportu potrzebują bowiem Państwo zarówno jednego, jak i drugiego. Coraz więcej przedsiębiorstw i fabryk stawia na zalety rowerów firmowych: jazda na rowerze jest zdrowa, ekologiczna i niedroga. Liczne są również obszary zastosowań tych rowerów – może to być zwykły środek transportu po pomieszczeniach firmowych, rower towarowy do przewozu ciężkich i nieporęcznych towarów lub rower do świadczenia usług kurierskich na małą skalę. Aby zapoznać się z tą nową formą mobilności, należy zwrócić uwagę, aby rower firmowy, oprócz tego, że ma odpowiednie wyposażenie i design, był również solidny, trwały i wytrzymały. Są to czynniki istotne również w tzw. transporcie komercyjnym. U nas dostaną Państwo rower transportowy w postaci zwykłej hulajnogi na dwóch kółkach, wózka na rolkach z powierzchnią ładunkową lub roweru trójkołowego z powierzchnią ładunkową. Na potrzeby wyłącznie przejazdów kurierskich istnieją wersje, w których powierzchnię ładunkową zastąpiono koszem rowerowym.

Duża różnorodność rowerów firmowych na mniejsze i większe ładunki
Zachęcamy, by już teraz znaleźli Państwo indywidualne rozwiązanie dla wewnątrzzakładowego transportu. Liczne zalety mówią same za siebie: czy wiedzieli Państwo, że rowery transportowe i towarowe są w porównaniu z małymi pojazdami o wiele korzystniejsze, jeśli chodzi o zakup i utrzymanie? Ponadto potrzebują one mniej miejsca do parkowania, są dobre dla zdrowia i wnoszą istotny wkład w ochronę klimatu. Naszym zdaniem to wystarczający powód, aby podążyć za tą modą. Zgodzą się Państwo z nami?

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów