+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Rodzaj produktu
 

Rowery, hulajnogi i wózki zakładowe

Nowoczesne, aktywnie i ekologicznie myślące przedsiębiorstwa przesiadają się na rowery firmowe. Są idealne w przypadku konieczności pokonywania większych odległości w obrębie firm i przedsiębiorstw posiadających rozległy teren przyzakładowy. Korzyści: tańszy zakup, niższe koszty utrzymania i udostępniania, mniejsze zapotrzebowanie na miejsce parkingowe, więcej ruchu na stanowisku pracy i dodatni bilans emisji CO₂.
Znaleziono 12 artykuł/-y/ -ów
| | |
Poradnik Zakupowy w kategorii Rowery
Znaleziono 12 artykuł/-y/ -ów

Rowery firmowe: zero emisji, sto razy lepsza logistyka firmowa



Pracownicy i towary na kółkach po prostu szybciej przemieszczają się w firmie z punktu A do B. Czy na dłuższe dystanse zawsze trzeba używać pojazdu z silnikiem benzynowym? Dzięki rowerom firmowym można zoptymalizować bilans środowiskowy, zapewnić pracownikom więcej ruchu i usprawnić logistykę w firmie bez generowania emisji.



Jakie są zalety stosowania rowerów firmowych w zakładzie?



Zalety rowerów firmowych są wyraźne, zwłaszcza jeśli porównać je bezpośrednio z innymi popularnymi środkami transportu zmotoryzowanego. Rowery firmowe są zwrotne i kompaktowe, a mimo to oferują wystarczająco dużą ilość miejsca na towary, które muszą być szybko przewożone po całym terenie zakładu.



Nie można też zapominać o istotnym czynniku zabawy. W końcu kto nie lubi przyjemnej jazdy na rowerze lub hulajnodze? Przy czym nawet w przypadku skuterów elektrycznych nie występują żadne emisje – a utrzymanie tych pojazdów jest wyjątkowo tanie.



Jakie są rodzaje rowerów firmowych?



Można wybrać kompaktowe hulajnogi, które w wersji trzykołowej zapewniają bardzo bezpieczny transport. Można też zdecydować się na różne modele z napędem elektrycznym lub bez, których powierzchnia ładunkowa sprawdzi się w przypadku mniejszych zadań transportowych. Dużą mobilność zapewniają z kolei solidne skutery elektryczne, które są również dopuszczone do ruchu po drogach publicznych.



Jakie towary można przewozić na rowerach firmowych?



Różne rowery zakładowe używane są do różnych celów i zapewniają odpowiednie powierzchnie ładunkowe i transportowe. Kompaktowe hulajnogi zakładowe mają tylko mały koszyk, w którym można przechowywać np. torbę na narzędzia tak często potrzebnego informatyka lub inżyniera konserwacji.



Większe modele o większej powierzchni ładunkowej oferują wystarczająco dużą przestrzeń i nośność, by móc nimi transportować ważne przesyłki lub towary, które mają być np. przewiezione z działu odbioru towarów do działu księgowości.



Na co należy zwrócić uwagę, korzystając z rowerów firmowych?



W przypadku wszystkich urządzeń i wózków transportowych na stronie produktu znajduje się informacja o maksymalnej nośności, której nie wolno przekraczać. Należy również przestrzegać specyfikacji dotyczących zabezpieczenia ładunku i wymiarów przewożonego towaru.



Oczywiście rowery firmowe odpowiadają za część wewnątrzzakładowego natężenia ruchu, który musi być regulowany odpowiednimi przepisami, trasami i środkami bezpieczeństwa.



Należy również pamiętać, że dzięki specjalnym parkingom dla rowerów firmowych można zoptymalizować dostępność tych produktów, a także stworzyć centralne punkty ładowania skuterów elektrycznych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów