+48 22 623 03 42  
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Rodzaj produktu
 

Rowery, hulajnogi i wózki zakładowe

Nowoczesne, aktywnie i ekologicznie myślące przedsiębiorstwa przesiadają się na rowery firmowe. Są idealne w przypadku konieczności pokonywania większych odległości w obrębie firm i przedsiębiorstw posiadających rozległy teren przyzakładowy. Korzyści: tańszy zakup, niższe koszty utrzymania i udostępniania, mniejsze zapotrzebowanie na miejsce parkingowe, więcej ruchu na stanowisku pracy i dodatni bilans emisji CO₂.
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
| | |
HelgeNyberg - Wózek na rolkach MODEL 86
3 kółka, z powierzchnią ładunkową
netto
3.290,-
HelgeNyberg - Hulajnoga MODEL 65
2 kółka, dzwonek i kosz
netto
2.190,-
HelgeNyberg - Hulajnoga MODEL 10
3 kółka, dzwonek i kosz
netto
2.590,-
HelgeNyberg - Rower MODEL 20
3 kółka, z powierzchnią ładunkową
netto
4.880,-
Kongamek - Wózek zakładowy SCOOTER
dł. x szer. 1470 x 700 mm
netto
2.360,-
Nowość
EuroScooter II ES
niedopuszczony do ruchu po drogach publicznych
Cena na zapytanie
Nowość
EuroScooter II ES
dopuszczony do ruchu po drogach publicznych
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Poradnik Zakupowy w kategorii Rowery
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
Rowery firmowe do transportu ciężkich i lekkich ładunków
Rower transportowy czy rower towarowy? Najlepiej je połączyć! Do wewnątrzzakładowego transportu potrzebują bowiem Państwo zarówno jednego, jak i drugiego. Coraz więcej przedsiębiorstw i fabryk stawia na zalety rowerów firmowych: jazda na rowerze jest zdrowa, ekologiczna i niedroga. Liczne są również obszary zastosowań tych rowerów – może to być zwykły środek transportu po pomieszczeniach firmowych, rower towarowy do przewozu ciężkich i nieporęcznych towarów lub rower do świadczenia usług kurierskich na małą skalę. Aby zapoznać się z tą nową formą mobilności, należy zwrócić uwagę, aby rower firmowy, oprócz tego, że ma odpowiednie wyposażenie i design, był również solidny, trwały i wytrzymały. Są to czynniki istotne również w tzw. transporcie komercyjnym. U nas dostaną Państwo rower transportowy w postaci zwykłej hulajnogi na dwóch kółkach, wózka na rolkach z powierzchnią ładunkową lub roweru trójkołowego z powierzchnią ładunkową. Na potrzeby wyłącznie przejazdów kurierskich istnieją wersje, w których powierzchnię ładunkową zastąpiono koszem rowerowym.

Duża różnorodność rowerów firmowych na mniejsze i większe ładunki
Zachęcamy, by już teraz znaleźli Państwo indywidualne rozwiązanie dla wewnątrzzakładowego transportu. Liczne zalety mówią same za siebie: czy wiedzieli Państwo, że rowery transportowe i towarowe są w porównaniu z małymi pojazdami o wiele korzystniejsze, jeśli chodzi o zakup i utrzymanie? Ponadto potrzebują one mniej miejsca do parkowania, są dobre dla zdrowia i wnoszą istotny wkład w ochronę klimatu. Naszym zdaniem to wystarczający powód, aby podążyć za tą modą. Zgodzą się Państwo z nami?
Porównanie produktów