Promocja
Nr: 863754 49

Stacja do czyszczenia i segregacji odpadów Trio – FLORA z 3 pojemnikami na odpady o pojemności 60 l

Stacja do czyszczenia i segregacji odpadów Trio – FLORA

srebrna

Nowość
na zapytanie
Cena / szt. (netto)

Czas dostawy: 3–4 tygodnie
Promocja
Odkurzacz na sucho KÄRCHER za 1 zł* przy Państwa zamówieniu.
i
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Elastyczna organizacja dzięki uchwytom na narzędzia i hakom na szynach
  • Wysoka mobilność dzięki czterem kółkom, z których dwa są blokowane
  • Trzy pojemniki do efektywnej segregacji odpadów w zakładzie
  • Solidna konstrukcja z blachy stalowej, ocynkowana i lakierowana proszkowo
  • Dostawa po wstępnym montażu, umożliwiająca szybkie i łatwe uruchomienie.
Ta wysokiej jakości stacja czyszcząca została specjalnie zaprojektowana do zastosowań przemysłowych i umożliwia wydajną oraz czystą segregację odpadów w zakładzie. Trzy zintegrowane pojemniki zbiorcze zapewniają przejrzystą strukturę odpadów, podczas gdy solidna konstrukcja z ocynkowanej i malowanej proszkowo blachy stalowej gwarantuje wysoką trwałość oraz odporność w wymagających warunkach.
Dla zapewnienia maksymalnej elastyczności w codziennej pracy stacja jest wyposażona w pięć uchwytów na narzędzia z możliwością dowolnego montażu oraz dwa dodatkowe haki na szynach. Dzięki temu sprzęt czyszczący, materiały eksploatacyjne lub akcesoria można rozmieścić w sposób ergonomiczny i przejrzysty. Cztery stabilne kółka przemysłowe – z których dwa posiadają hamulec – zapewniają stabilność, a jednocześnie umożliwiają łatwe przemieszczanie na terenie zakładu.
Stacja czyszcząca jest dostarczana w stanie wstępnie zmontowanym i wymaga jedynie krótkiego montażu końcowego elementów dodatkowych przez klienta, dzięki czemu jest szybko gotowa do pracy. Stanowi zatem niezawodne, funkcjonalne i oszczędzające miejsce rozwiązanie dla firm, które cenią sobie porządek, bezpieczeństwo i wydajne procesy robocze.
Dane techniczne
Zakres dostawy5 uchwytów na urządzenia, 2 haki na szynach i 3 pojemniki na odpady 60 l
Materiał szkieletublacha stalowa
Wysokość940 mm
Kolorsrebrny
Ilość kubłów3 l
Długość1250 mm
Szerokość500 mm
Powierzchnialakierowana proszkowo
Rodzaj produktuwózki do sprzątania
Dostawawstępnie zmontowane, montaż końcowy wykonany we własnym zakresie
Ciężar35 kg
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .
Możliwość recyklingu
Produkty nadające się do recyklingu to produkty, które po zakończeniu okresu użytkowania mogą zostać poddane recyklingowi, tj. ich wszystkie poszczególne części składowe zostaną poddane recyklingowi w wyznaczonych do tego zakładach recyklingu. Oznacza to, że poszczególne części składowe są wykonane z materiałów, które mogą być poddane procesowi recyklingu, a następnie ponownie przetworzone na nowe produkty. Produkty nadające się do recyklingu pomagają zmniejszyć wpływ odpadów na środowisko i oszczędzać zasoby.