Promocja
Nr: 855621 49

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho EVO 440 Inox K 3240 W

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho EVO 440 Inox K

poj. 73 l

Nowość
3.970,- zł
Cena / szt. (netto)

Czas dostawy: 6-10 dni roboczych
Promocja
Odkurzacz na sucho KÄRCHER za 1 zł* przy Państwa zamówieniu.
i
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Trzy turbiny włączane indywidualnie dla maksymalnej wydajności ssania
  • Solidny pojemnik na zanieczyszczenia ze stali szlachetnej – odporny na korozję i chemikalia
  • Przechylane podwozie ułatwiające opróżnianie bez obciążania pleców
  • Idealne do usuwania dużych zabrudzeń, ciężkich zanieczyszczeń i nieagresywnych cieczy
  • Euronormfiltr uszlachetniony powierzchniowo, o wysokiej wydajności filtracji i długiej żywotności
Maksymalna moc do wymagających zastosowań przemysłowych – nasz wielosilnikowy odkurzacz do pracy na mokro/sucho jest idealnym rozwiązaniem do dużych zabrudzeń i płynów. Z całkowitą mocą 3 240 W (3 x 1 080 W) i indywidualnie włączanymi turbinami elastycznie dostosujesz moc ssania do swoich wymagań. Odkurzacz jest łatwy w manewrowaniu i zachwyca odpornym na uderzenia, korozję i chemikalia pojemnikiem na brud ze stali nierdzewnej, zapewniającym najwyższą wytrzymałość i długą żywotność.

Powierzchniowo uszlachetniony filtr Euronorm zapewnia dużą siłę filtracji i długą żywotność, podczas gdy system pływakowy z urządzeniem przeciwpieniącym gwarantuje bezpieczną pracę. Maksymalnie ruchomy wózek jezdny ze stabilnymi kółkami skrętnymi i podwozie uchylne z 2 kółkami skrętnymi i 2 stałymi umożliwiają komfortową obsługę i opróżnianie 73-litrowego pojemnika bez obciążania pleców przy wysokości przechylania od 200 do 400 mm.

Z przepływem powietrza do 10 500 l/min i podciśnieniem 240 mbar ten odkurzacz przemysłowy nadaje się do niemal wszystkich zastosowań w przemyśle i handlu – optymalny do ciężkich zanieczyszczeń, dużych zabrudzeń i nieagresywnych płynów.

Zakres dostawy: Akcesoria Ø 40 mm z 3,5-metrowym wężem ssącym PP i dyszą szczelinową PP.
Dane techniczne
Pojemność zbiornika73 l
Wysokość1060 mm
Pobór mocy3240 W
Wyposażenie standardoweØ systemu 40 mm, 1 wąż absorpcyjny 3,5 m, 1 ssawka szczelinowa
Podciśnienie240 mbar
Ciężar24 kg
Wydajność10500 l/min
Materiałstal szlachetna
Ilość silników3 szt.
Szerokość550 mm
Długość540 mm
Napięcie230 V
Powierzchnia filtra5000 cm²
Na substancjeduże zabrudzenia, kurz, ciecze
Wyposażenie kółek2 rolki skrętne, 2 rolki wsporcze
Długość kabla8000 mm
Kolorsrebrny
Zastosowanieprzemysł warsztat
Poziom ciśnienia akustycznego78 dB(A)
Rodzaj produktuodkurzacze do pracy na mokro i sucho
Zrównoważony rozwój
Produkt zrównoważony

Ten produkt aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska i jest wyrazem odpowiedzialności społecznej. Spełnia nasze surowe kryteria zrównoważonego rozwoju, a tym samym wspiera przyszłość zrównoważoną pod względem ekonomicznym, ekologicznym i społecznym. W stosowanej punktacji decydujące pytanie w przypadku każdego produktu brzmi: Czy ten produkt przyczynia się do tworzenia zrównoważonych i sprawiedliwych warunków dziś i w przyszłości? Poniżej znajdują się kategorie, w których produkt ten wypada wyjątkowo korzystnie.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .
KryteriaOcenaPunktacja
Icon Ochrona klimatuOchrona klimatu30%1,7
Icon Udział w obiegu zamkniętymUdział w obiegu zamkniętym30%2,8
Icon BioróżnorodnośćBioróżnorodność25%2,0
Icon Efektywność ekonomicznaEfektywność ekonomiczna10%5,0
Icon InnowacjaInnowacja5%3,9
Ogólna punktacja3,0
Więcej informacji na temat naszego podejścia do zrównoważonego rozwoju